Wise numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-01-25 11:14:41
Wise telefon

Aktualnie działający numer telefonu do firmy Wise. Wise kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta. Wise formularz kontaktowy, czat online na żywo.

Numer telefonu Wise

Firma Wise zajmuje się międzynarodowymi przelewami pieniężnymi online. Niestety do firmy Wise numer telefonu nie jest dostępny dla interesantów. 

W celu uzyskania kontaktu można skorzystać z dostępnego na głównej stronie internetowej formularza kontaktowego. Należy go poprawnie uzupełnić, wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane. Prawidłowo wypełniony formularz trafia do Biura Obsługi Klienta Wise. Wiadomości zwrotne udzielane są przez konsultantów najszybciej jak to możliwe.

Aktualnie działający numer telefonu do firmy Wise to: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany.

Wise kontakt telefoniczny

Niestety z Biurem Obsługi Klienta firmy Wise kontakt telefoniczny nie jest możliwy do zrealizowania przez interesantów. Istnieje możliwość odbycia czatu online na żywo z konsultantem. Taka opcja jest dostępna poprzez specjalną aplikację mobilną. 

Na głównej stronie internetowej istnieje sekcja najczęściej zadawanych przez klientów pytań. Odpowiedzi opracowane zostały przez ekspertów firmy Wise

Wise numer telefonu: