Smartwings numer

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-11 16:02:15
Smartwings telefon

Dane kontaktowe Smartwings - numer telefonu oraz email. Kontakt z firmą Smartwings dostępny całodobowo. Infolinia Smartwings realizowana na wiele różnych sposobów.

Co to jest Smartwings?

Smartwings jest to czeska linia lotnicza oferująca przewozy w Europie Środkowej. Spółka ta należy do koncernu Smartwings Group. Smartwings oferuje połączenia regularne do ponad 80 miejsc, loty prywatne business jet oraz loty czarterowe. Smartwings jest w posiadaniu certyfikatu IOSA (IATA Operational Safety Audit), który gwarantuje klientowi najwyższy standard bezpieczeństwa realizowanych usług w transporcie lotniczym.

Smartwings kontakt

Kontakt ze Smartwings możliwy jest na wielu płaszczyznach, ponieważ infolinia oferuje takiego metody kontaktu jak:

  • numer telefonu dostępny w określonych godzinach,
  • numer telefonu dostępny całodobowo,
  • formularz kontaktowy,
  • stacjonarny punkt informacyjny.

Smartwings telefon

Przed kontaktem ze Smartwings dobrą praktyką jest przeczytanie sekcji Informacje dla podróżnych znajdującej się na stronie Smartwings.

W celu dokonania zmian w rezerwacji należy skontaktować się z linią telefoniczną pod numerem: +420 284 000 612 dostępną od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 20:00. Strona Smartwings informuje, aby przed połączeniem z konsultantem przygotować kod rezerwacji i kartę płatniczą z możliwością płatności przez internet. Karty płatnicze American Express nie są akceptowane.

W przypadku potrzeby uzyskania pomocy z rezerwacją wystarczy skorzystań z linii telefonicznej pod numerem: +420 284 000 612.

Jeżeli pytanie nie wymaga natychmiastowej odpowiedzi należy zastanowić się nad opcją użycia formularza kontaktowego znajdującego się na stronie Smartwings.