HP numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:27:33
HP telefon

Możliwość kontaktu z HP to dostęp do wsparcia technicznego, źródło informacji o zamówieniu online. Poniżej numer kontaktowy do BOK HP.

HP kontakt

HP kontakt telefoniczny  to możliwość uzyskania wsparcia technicznego, wszelkie problemy związane z zamówieniem można kierować pod HP telefon kontaktowy.

Biuro Obsługi Klienta HP

HP kontakt telefon: (22) 5 666 000

Kontakt HP możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, z wykluczeniem świąt.

Kontakt HP Polska: (22) 583 43 73

Dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, z wykluczeniem świąt.

Serwis HP kontakt

Wsparcie techniczne online dostępne pod tym adresem lub za pomocą aplikacji na stronie HP poprzez MyHPSupport, lub też za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie firmy HP Polska.

Wsparcie klienta od HP Polska

Kontakt z HP Polska pozwala na połączenie z wyszkolonym specjalistą z odpowiedniego działu, daje to gwarancję, że problem, który napotkał użytkownik sprzętu, zostanie rozwiązany. Awaria sprzętu to sytuacja nie do przewidzenia, dlatego warto wiedzieć, gdzie można sięgnąć po pomoc. Jeśli klient będzie zastanawiał się, jaki sprzęt marki HP będzie dla niego odpowiedni, konsultant bardzo chętnie i sprawnie rozwieje wszelkie wątpliwości i doradzi, który produkt sygnowany logo HP okaże się dla przyszłego klienta najlepszy. Kolejnym sposobem na otrzymanie pomocy od konsultantów HP jest kontakt mailowy lub przez formularz kontaktowy na stronie HP. W formularzu wystarczy podać swoje dane kontaktowe, napisać treść wiadomości, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wysłać wiadomość, a następnie oczekiwać wiadomości zwrotnej od konsultanta HP.