Park Rosenau numer telefonu – adres, godziny otwarcia, telefon

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2023-07-19 15:34:35
  • Data modyfikacji:
Park Rosenau numer telefonu

Aktualny numer telefonu Parku Rosenau. Szukasz informacji na temat kontaktu z parkiem Rosenau? Wejdź i zobacz aktualny numer parku Rosenau.

W Parku Rosenau można doświadczyć wyjątkowego miejsca, które zapewnia wspaniałą zabawę i relaks połączony z edukacją dla wszystkich członków rodzin. Znajdziesz tam ponad 20 różnorodnych atrakcji, starannie dostosowanych do potrzeb każdej grupy wiekowej. Nazwa parku Rosenau odnosi się do legendy o starożytnej osadzie w Górach Opawskich, a głównym celem tego miejsca jest harmonijne połączenie nauki z zabawą. Miłośnicy rekreacji będą zachwyceni możliwościami, jakie oferuje Zaginione Miasto Rosenau. Do dyspozycji są m.in. basen olimpijskich rozmiarów, ekscytujące zjeżdżalnie, sztuczne lodowisko, które pozwala na korzystanie nawet w najgorętsze dni oraz wyjątkowy park linowy, dostosowany do różnych poziomów umiejętności.

Parku Rosenau Kontakt

W celu nawiązania kontaktu z Parku Rosenau, dostępne są różnorodne środki komunikacji, które ułatwiają kontakt z parkiem. Na oficjalnej stronie internetowej parku znajdziesz wszystkie potrzebne dane kontaktowe, takie jak adres e-mail, numer telefonu (+48 781 251 02). Odnalezienie tych informacji pozwoli Ci na swobodny wybór preferowanej formy komunikacji.
Aby uzyskać odpowiedzi na swoje pytania lub zasięgnąć dodatkowych informacji, możesz wybrać kontakt telefoniczny, w którym skonsultujesz się z biurem informacji lub działem obsługi klienta. Wysłanie e-maila jest kolejnym wygodnym sposobem, aby skomunikować się z Parku Rosenau.
Żeby zagwarantować udaną wizytę w Parku Rosenau, zachęcamy do korzystania wyłącznie z oficjalnych kanałów komunikacji. Dzięki temu otrzymasz aktualne i rzetelne informacje, które pomogą Ci w planowaniu niezapomnianej rozrywki w tym wspaniałym parku rozrywki.

Parku Rosenau Numer Telefonu +48 781 251 02

Parku Rosenau adres Pokrzywna 76, 48-267

Parku Rosenau e-mail [email protected]

Park Rosenau godziny otwarcia

Park Rosenau, położony w malowniczej Pokrzywnej, zaprasza do odkrywania niezapomnianych atrakcji dla wszystkich odwiedzających. Godziny otwarcia parku Rosenau są stałe i zaplanowane z myślą o wygodzie gości:

  • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
  • Wtorek: 10:00 - 18:00
  • Środa: 10:00 - 18:00
  • Czwartek: 10:00 - 18:00
  • Piątek: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 10:00 - 18:00
  • Niedziela: 10:00 - 18:00

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, zachęcamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu: +48 781 251 02. 
Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje zapytania i pomóc w zaplanowaniu udanej wizyty w Parku Rosenau.