numer Biuro Podróży Coral Travel

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 16:24:03
Telefon Biuro Podróży Coral Travel

Kontakt telefoniczny, numer telefonu, godziny pracy biura obsługi klienta, kontakt online do Biura Podróży Coral Travel

Kontakt Coral Travel

Biuro Podróży Coral Travel kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Istniejący już klienci, a także osoby zainteresowane ofertą biura Coral Travel telefon mogą wykonywać na numer 801 44 44 00. Doświadczeni konsultanci z biura podróży z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. Zapytania kierowane przez dzwoniącego dotyczące oferty rezerwacji dla grupowych wycieczek powinny natomiast być kierowane pod dział zajmujący się sprzedażą oraz udzielaniem informacji na temat rezerwacji grupowych, dostępny pod numerem 22 591 80 10.

Coral Travel godziny pracy biura obsługi klienta

Do dyspozycji osób kontaktujących się z Coral Travel telefon do biura obsługi klienta dostępny jest we wszystkie dni tygodnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 19:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:00 do 18:00. W tym czasie pracownicy obsługujący linię dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się z biurem obsługi klienta nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Coral Travel kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, Coral Travel kontakt drogą mailową umożliwia w sprawach związanych z RODO poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected].

 Telefon Coral Travel

Numer telefonu Coral Travel - Dla Agentów 
22 591 80 10

Kontakt z Coral Travel dla mediów - Dział Komunikacji Marketingowej 
22 591 80 10 

Coral Travel — RODO 
Adres E-mail: [email protected]