TK Maxx numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 15:05:45
TK Maxx telefon

TK MAXX kontakt. TK MAX numer telefonu. TK MAXX sklep internetowy. Numer telefonu na infolinię TK MAXX. Współpraca TK MAXX kontakt. TK MAXX online.

TK MAXX – sieć sklepów

Sieć sklepów TK MAXX zajmuje się sprzedażą detaliczną odzieży, obuwia, kosmetyków oraz różnego rodzaju akcesoriów. Pośród oferty sklepów możemy odnaleźć modę damską oraz męską. Artykuły wyposażenia domowego (np. poduszki, pościele). Meble, wyposażenie łazienek, produkty beauty (kosmetyki). 

TK MAXX – kontakt

Z siecią sklepów możemy kontaktować się na wiele sposobów. Mianowicie kontakt z działem obsługi klienta TK MAXX dostępny jest zarówno lokalnie, poprzez rozmowę z kierownikiem danego lokalu, telefonicznie za pośrednictwem infolinii TK MAXX oraz elektronicznie. Kontakt elektroniczny z siecią TK MAXX odbywa się za pomocą poczty internetowej.

Infolinia TK MAXX 

infolinia dostępna jest za pośrednictwem numeru TK MAXX: 22 551 07 27.

Infolinia TK MAXX dostępna jest w godzinach 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku.

Kontakt z biurem Klienta TK MAXX

Kontakt z BOK można nawiązać również poprzez adres e-mail: [email protected].

Biuro obsługi klienta TK MAXX rezerwuje sobie maksymalnie dwa dni robocze na odpowiedź.

TK MAXX – kontakt medialny

Sieć sklepów TK MAXX posiada szeroko rozwinięty kontakt medialny. Oprócz udostępniania specjalnego adresu e-mail przeznaczonego wyłącznie dla przedstawicieli mediów, sieć ta posiada osobne forum przeznaczone dla influencerów. Na forum tym przekazywane są informacje na temat przyszłego rozwoju sklepu, informacje na temat nowych produktów czy przyszłe lokalizacje sklepów. Również za pośrednictwem forum TK MAXX przekazywane są informacje o przyszłych promocjach oraz programach pomocy społecznej organizowanej przez TK MAXX. Jako przedstawiciel medialny można zakupić produkty poglądowe takie jak perfumy, zestawy kosmetyków w obniżonych cenach. Działanie to ma na celu promowanie produktów sklepowych przez influencerów, którzy mogą znacznie poprawić obroty w sklepie stacjonarnym.

Kontakt dla mediów TK MAXX przewidziany został za pośrednictwem adresu e-mail TK MAXX MEDIA znajdującego się pod adresem [email protected].

Sklep internetowy TK MAXX

Sieć sklepów TK MAXX nie posiada własnego sklepu internetowego oferującego produkty online. Natomiast nie jest to problemem dla pośredników, którzy realizują sprzedaż produktów TK MAXX online. Jest to na tyle wygodnie, że mimo dużej ilości sklepów TK MAXX w Polsce, znajdują się one tylko w większych miastach. Dlatego klienci mniejszych aglomeracji w celu zakupu danego produktu TK MAXX nie muszą dojeżdżać do placówek sklepu, a skorzystać z usług pośrednika, który dany produkt zakupi w placówce stacjonarnej, następnie przygotuje ten produkt do wysyłki.

TK MAXX kontakt współpraca B2B

Współpracę z siecią sklepów można nawiązać na wiele sposobów. Przyszli pracownicy sklepów TK MAXX proszeni są o kontakt za pośrednictwem adresu email: [email protected] oraz poprzez stronę internetową polishcareers.tkmaxx.com.

Media w celu zawarcia umowy B2B proszone są o kontakt za pośrednictwem poczty internetowej poprzez adres e-mail [email protected].

Public Relations TK MAXX: [email protected]

Recepcja biura głównego TK MAXX: [email protected] lub 22 551 07 00

Telefon Centrum Dystrybucyjnego TK MAXX we Wrocławiu: 71 711 07 00