A4Tech numer

 • Kategoria: producenci

 • Data publikacji:
 • Data modyfikacji: 2023-01-03 13:50:17
A4Tech telefon

Aktualny numer telefonu do firmy A4Tech. Adres korespondencyjny A4Tech. Firma A4Tech możliwość przesłania wiadomości mailowe, formularz kontaktowy.

Numer telefonu A4Tech

A4Tech to firma, która skupia się na produkcji urządzeń peryferyjnych, a także akcesoriów komputerowych. Oferowany przez firmę A4Tech numer telefonu to najszybszy sposobów na uzyskanie w danej chwili wszystkich potrzebnych informacji oraz odpowiedzi na nurtujące pytania. Należy pamiętać, że telefonu A4Tech jest dostępny wyłącznie w ustalonych godzinach. Firma A4Tech posiada kilka numerów telefonu w zależności, jaką sprawę klient chce załatwić. Połączenia odbierane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta A4Tech, którzy mają duże doświadczenie zawodowe, wysokie kwalifikacje, a także szeroki zakres wiedzy.

 • Obecnie działający numer telefonu do centrali firmy A4Tech to: +886 2 2218 4952
 • Numer telefonu A4Tech do fabryki: +86 (769) 8209 7855
 • Telefon A4Tech do oddziału w USA: +1 (909) 628-8858

A4Tech kontakt telefoniczny

Warto wiedzieć, że oferowany przez firmę A4Tech kontakt telefoniczny nie jest jedynym sposobem pozwalającym uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci mogą również przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej na wybrany z niżej podanych adresów e-mail. Odpowiedzi zwrotne są udzielane przez konsultantów Biura Obsługi Klienta A4Tech w jak najkrótszym czasie. Czas oczekiwania na odpowiedź to zazwyczaj kilka dni roboczych. 

W celu uzyskania kontaktu można także skorzystać z formularza kontaktowego, który znajduje się na głównej stronie internetowej. Należy go wypełnić, wpisując w odpowiednie pola wszystkie wymagane dane oraz treść. Jeśli formularz został poprawnie uzupełniony wiadomość zostanie przekazana do Biura Obsługi Klienta A4Tech. Klienci mogą również skorzystać z sekcji FAQ. Znajdują się tam odpowiedzi na najczęściej zadawane przez interesantów pytania.

A4Tech adres korespondencyjny

Istnieje też możliwość przesłania wiadomości do firmy A4Tech w tradycyjny sposób. Interesanci mogą wysłać list na adres korespondencyjny A4Tech. Należy pamiętać, że wybierając ten metodę czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może być znacznie dłuższy.

 • Adres korespondencyjny A4Tech do centrali:
   A-Four Tech Co., Ltd. 6F, No. 108, Min-Chuan Rd., Hsin-Tien City, New Taipei City, Taiwan (R.O.C.)
 • Adres korespondencyjny A4Tech do fabryki:
  5-Link Technology Co., Ltd. Xiwang Industrial District, Tiantangwei, Fenggang Town, Dongguan City, Guangdong, China
 • Adres korespondencyjny A4Tech do oddziału w USA:
  A4Tech USA Co., Ltd. 3929 Schaefer Ave, Chino CA, 91710, USA