Apple TV+ numer

  • Kategoria: media

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-11-25 09:44:19
Apple TV+ telefon

Kontakt do firmy Apple i platformy Apple TV+. Rozmowa z działem wsparcia klienta online. Jak uzyskać numer telefonu do Apple TV+? Apple TV+ numer.

Apple TV+ kontakt z obsługą

Jak skontaktować się ze wsparciem klienta Apple TV+? Co oferuje ta platforma i jaki jest koszt subskrypcji? Kontakt do Apple TV+. Numer telefonu i kontakt online z działem obsługi klienta.

Czym jest Apple TV+?

Apple TV+ jest popularną platformą streamingową wydaną przez twórcę telefonów iPhone. Dostępna jest na niej ogromna ilość filmów i seriali. Szeroki zakres produkcji i ich kategorii sprawi, że każdy użytkownik z pewnością odnajdzie coś dla siebie. Część produkcji jest dostępnych jedynie tam. Apple TV+ działa na zasadzie subskrypcji. Oznacza to, że aby uzyskać dostęp do treści na platformie, należy wykupić do niej dostęp. Miesięczna cena subskrypcji Apple TV+ to 34,99 złotych. Warto skorzystać też wcześniej z bezpłatnego okresu próbnego trwającego tydzień. Rzecz jasna Apple TV+ nie jest dostępny tylko na urządzeniach wyprodukowanych przez Apple. Skorzystać z niej można również na innych urządzeniach, takich jak Xbox, PlayStation, czy telewizory obsługujące Smart TV. Aby uzyskać dostęp do Apple TV+ za darmo, korporacja przygotowała specjalną ofertę. Otrzymać można 3 miesiące bezpłatnej subskrypcji, jeśli tylko zakupi się urządzenie Apple, które jest objęte promocją.

Apple TV+ kontakt

W przypadku zaistnienia problemu z logowaniem, odtwarzaniem, czy innego typu awarii, warto podjąć kontakt z obsługą klienta. Wsparcie klienta działa online, za pomocą supportu. Apple TV+ kontakt ten udostępnia na swojej stronie internetowej. Warto wspomnieć, że kontakt jest możliwy nie tylko w języku angielskim, ale też w dowolnym, wybranym przez klienta.

Apple TV+ numer

Aby skontaktować się z Apple TV+ można również zadzwonić pod podany przez Apple numer telefonu. Apple TV+ numer podaje publicznie i jest to 800 702 322. Rzecz jasna obsługa tutaj również jest dostępna w języku polskim. Na podany numer Apple TV+ dzwonić można we wszystkie dni robocze od 9:00 do 18:00. Jest to generalny numer wsparcia klienta Apple, więc klient może skierować się na niego nie tylko w kwestiach Apple TV+.

Apple TV+ wsparcie

W internecie dostępna jest także aplikacja Wsparcie Apple. Umożliwia ona dostęp do wsparcia klienta dotyczącej wszystkich produktów Apple w jednym miejscu. Dostępna jest ona za darmo, jednak ma swoje ograniczenia. Zainstalować ją mogą jedynie użytkownicy telefonów iPhone oraz iPada. Aplikacja bowiem jest dostępna jedynie w App Store.