AUDI numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-03 11:09:19
AUDI telefon

Audi kontakt. Numer telefonu na infolinię Audi. Numer telefonu Audi. Formularz kontaktowy Audi. Kontakt online Audi, rozmowa video, telefon online, formularze.

Audi

Audi jest to niemiecki producent samochodów osobowych z siedzibą w Ingolstadt w Niemczech, należący do koncernu Volkswagen AG. Założony został przez Augusta Horcha, który założył nową spółkę po tym, jak odszedł z zarządu August-Horch-Motorwagen AG. Nazwa przedsiębiorstwa wywodzi się z gry słów: Audi to łacińskie tłumaczenie nazwiska Horch (oznacza „słuchaj!”).

Audi historia powstania logotypu

Cztery splecione koła symbolizują zjednoczone w 1932 roku największe niemieckie marki: Audi, DKW, Wanderer i Horch. Wówczas połączona korporacja nosiła nazwę Auto Union, a jej maszyny – już wtedy ozdobione przypominającym znany dziś logotyp – dominowały w przedwojennych wyścigach Grand Prix.

Audi Kontakt

Z Polską centralą Audi klienci kontaktować się mogą na wiele sposobów. Kontakt z Audi Polska odbywa się poprzez wymienione poniżej sposoby

  • Numer telefonu infolinii Audi
  • Formularz kontaktowy Audi
  • Rozmowę video Audi
  • Telefon internetowy Audi
  • Czat online Audi

Telefon Audi

Kontaktować z dealerem marki Audi można poprzez infolinię dostępną w godzinach 8:00 – 20:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty od godziny 8:00 do godziny 14:00. Numer telefonu Audi znajduje się poniżej. Dzięki połączeniu z numerem telefonu Audi, pracownicy Biura Obsługi Klienta chętnie udzielą odpowiedzi na pytania klienta jak również chętnie poznają uwagi oraz sugestię klientów marki. Koszt połączenia z numerem telefonu Adui zgodny jest z jedną jednostką taryfikacyjną połączenia lokalnego.

Numer telefonu Audi: 801 200 500

Formularz kontaktowy Audi

Formularz ten znajduje się na stronie audi.pl w zakładce kontakt. W formularzu klient uzupełnia swoje dane osobowe oraz kontaktowe, oraz treść wiadomości. Im wiadomość będzie dokładniejsza w tym większym stopniu pracownicy Biura Obsługi Klienta Audi będą w stanie udzielić informacji na dany temat. Dzięki niemu klient może otrzymać rzetelne informację bez konieczności wychodzenia z domu.

Kontakt online Audi

Telefon online, rozmowy video online oraz czat online dostępny jest z poziomu strony audi.pl. Klient może wybrać interesujący go sposób kontaktu online wybierając odpowiedni symbol znajdujący się w prawym dolnym rogu strony.