Blaupunkt numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-31 11:30:28
Blaupunkt telefon

Blaupunkt numer telefonu na infolinie. Blaupunkt kontakt telefoniczny z serwisem. Serwis Blaupunkt kontakt. Blaupunkt oferta. Blaupunkt biuro obsługi klienta.

Blaupunkt

Blaupunkt jest to niemiecka firma oferująca przede wszystkim elektronikę użytkową taką jak telefony komórkowe czy produkty audio.  Pośród oferty Blaupunkt klienci mogą również znaleźć dodatkowe wyposażenie samochodów w postaci wideo rejestratorów czy produktów AGD.

Blaupunkt kontakt

Kontakt z Blaupunkt Polska możliwy jest poprzez dane kontaktowe serwisu Blaupunkt. Producent Blaupunkt nie prowadzi infolinii w języku polskim pozwalającym na pozyskanie dodatkowych informacji o produktach. Klient zainteresowany pozyskaniem informacji zmuszony jest odwiedzić sklep pośredniczący w sprzedaży produktów, gdzie to pracownik sklepu może udzielić dodatkowych informacji o produkcie. Z danymi technicznymi oferowanych przez Blaupunkt produktów klienci mogą zapoznać się za pośrednictwem strony internetowej producenta dostępnej pod adresem blaupunkt.com.

Blaupunkt serwis kontakt

Kontakt z serwisem Blaupunkt możliwy jest za pośrednictwem numeru telefonu oraz adresu email. Pomimo posiadania osobnych zakładek kontaktowych dla różnych produktów Blaupunkt telefon kontaktowy do serwisu Blaupunkt nie ulega zmianie, dlatego też bez względu jaki produkt uległ awarii Klienci proszeni są o kontakt z podanym poniżej numerem telefonu serwisu Blaupunkt. Klienci przed połączeniem się z działem obsługującym zgłoszenia serwisowe proszeni są o przygotowanie następujących rzeczy:

  • Numer seryjny urządzenia
  • Model urządzenia
  • Datę zakupu
  • Dowód zakupu

Kontakt telefoniczny z serwisem Blaupunkt możliwy jest poprzez podane poniżej dwa numery telefonów. Pracownicy biura obsługi klienta Blaupunkt przyjmują zgłoszenia w godzinach 10:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.

Telefon Blaupunkt: +48 22 688 08 33
Numer telefonu Blaupunkt: +48 22 331 99 53

Adres centrali Blaupunkt

2N-Everpol Sp. z o.o.,
ul. Puławska 403A,
0-801 Warszawa,
[email protected],
tel. +48 22 688 08 00

Administrator Danych Osobowych Blaupunkt

Kontakt z administratorem danych osobowych dostępny jest za pośrednictwem widocznego poniżej adresu email jak również telefonicznie.

email: [email protected]
telefonem +48 22 688 08 00.