FreeStyle Libre numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-17 15:33:12
FreeStyle Libre telefon

FreeStyle Libre sensor. FreeStyle Libre numer telefonu na infolinie. FreeStyle Libre kontakt dla klienta. FreeStyle Libre biuro obsługi klienta.

FreeStyle Libre

FreeStyle Libre jest to system monitorowania glikemii flash. System ten jest znacznie wygodniejszy dla użytkownika ponieważ do badania cukru we krwi nie jest potrzebne używanie igieł czy nakłuwanie ciała. Sensor FreeStyle Libre umieszczany jest naskórnie, a jego rozmiar jest nie większy niż moneta pięciozłotowa. Pozwala to na dyskretne posiadanie miernika glukozy oraz sprawdzanie poziomu cukru we krwi w taki sposób, że osoby znajdujące się w pobliżu nie będą miały pojęcia, że pacjent właśnie dokonał badania. Sensor jest całkowicie wodoodporny.

FreeStyle Libre kontakt

Kontakt z producentem FreeStyle Libre pacjenci mogą nawiązać na wiele sposobów. Pacjenci kontaktować się z biurem obsługi klienta producenta FreeStyle Libre mogą w następujący sposób:

  • FAQ
  • Formularz kontaktowy
  • Numer telefonu infolinii

FAQ

FAQ (z języka angielskiego często zadawane pytania) to zakładka przeznaczona jak sama nazwa wskazuje, gdzie przechowywana jest baza często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Do zakładki z odpowiedziami na pytania przyszli użytkownicy FreeStyle Libre mogą trafić poprzez stronę internetową producenta urządzenia freestylelibre.pl.

W przypadku gdyby w zakładce FAQ użytkownik nie znalazł odpowiedzi na posiadane pytanie zachęcany jest on do kontaktu z biurem obsługi klienta na dwa sposoby: telefonicznie oraz poprzez formularz kontaktowy.

Telefon FreeStyle Libre

Bezpłatna infolinia FreeStyle Libre dostępna jest dla klientów w godzinach 8:00 – 17:00 w każdy dzień tygodnia za wyjątkiem soboty oraz niedzieli. Klienci kontaktując się w ten sposób mają pewność, że zostaną połączeni z wykwalifikowanym personelem biura obsługi klienta.

Telefon FreeStyle Libre: 800 222 688.

Formularz elektroniczny znajduje się na stronie internetowej producenta FreeStyle Libre w zakładce pomoc. Przyszły użytkownik urządzenia powinien uzupełnić swoje dane kontaktowe na które otrzyma on odpowiedź zwrotną, zazwyczaj biuro obsługi klienta FreeStyle Libre odpowiada w ciągu kilkudziesięciu minut, czas ten może ulec zmianie w zależności od złożoności problemu. Odpowiedź zostanie wysłana na adres email podany w formularzu.