Panasonic Polska numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 13:39:02
Panasonic Polska telefon

Panasonic Polska kontakt. Serwis pomp ciepła Panasonic. Wysokiej jakości sprzęt audio Panasonic. Kontakt z infolinią Panasonic. Serwis Panasonic. Bok Panasonic

Panasonic – oferta

Panasonic jest to jeden z największych producent produktów obrazujących oraz optycznych. Firma ta specjalizuje się w produkowaniu aparatów fotograficznych Panasonic, kamer Panasonic, telewizorów Panasonic oraz sprzętu gospodarstwa domowego AGD  Panasonic (pralki, kuchenki mikrofalowe). Wysokiej klasy pompy ciepła Panasonic konkurują o miano najlepszych. Pośród produktów oferowanych przez Panasonic odnaleźć również można sprzęt audio oraz video Panasonic, słuchawki Panasonic, produkty pielęgnacji ciała Panasonic, wyposażenie inteligentnego domu Panasonic.

Produkty tego producenta dostępne są niemal w każdym sklepie oferując co najmniej jeden z wyżej wymienionych produktów. Ponieważ współpracuje on z większością dystrybutorów sprzętu w Polsce.

Panasonic – Kontakt

Kontaktować się z tak dużą firmą możemy na wiele sposobów mianowicie: mailowo, telefonicznie, poprzez odpowiednie formularze.

Pomoc techniczna Panasonic – kontakt

Kontakt telefoniczny

801 003 532 – Połączenia z numerów stacjonarnych

22 295 37 27 - Połączenia z numerów komórkowych

Infolinia Panasonic dostępna w godzinach 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku. Koszt takiego połączenia zgodny z taryfą operatora.

Panasonic Mail

Mailowy kontakt z biurem obsługi klienta Panasonic odbywa się za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie support-pl.panasonic.eu. Konsultanci odpowiadają na otrzymane tym sposobem w maksymalnie 48 godzin.

Panaconic Facebook

Kontakt za pośrednictwem tego portalu społecznościowego odbywa się za pośrednictwem profilu Panasonic Polska.

Poprzez czat internetowy znajdujący się na stronie support-pl.panasonic.eu. Obecnie jest on niedostępny z powodu obostrzeń Covid-19. 

Biuro obsługi klienta Panasonic – kontakt

Kontakt z pomocą dla klienta realizowany jest poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie aircon.panasonic.eu.

BOK Panasonic telefon

800 080 911

Telefonicznie z BOK Panasonic możemy kontaktować się w godzinach 9:00 – 17:00

Panasonic dział sprzedaży kontakt

Poprzez formularz znajdujący się na stronie business.panasonic.pl

Panasonic rekrutacja Kontakt

W celu rozpoczęcia swojej kariery u boku wiodącego producenta należy:

  • Udać się na stronę recruting.panasonic.eu.
  • Wybrać interesujące stanowisko.
  • Uzupełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy
  • Cieszyć się pracą na wymarzonym stanowisku u boku jednego z największych producentów.