Bank BPS Grupa BPS numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:19:44
Bank Spółdzielczy Grupa BPS telefon

Kontakt z Bankiem Spółdzielczym. Numer telefonu na infolinię, pomoc dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców, adres korespondencyjny, informacje dodatkowe

Kontakt z bankiem Spółdzielczym. Numer telefonu na infolinię, pomoc dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców, adres korespondencyjny, informacje dodatkowe

Infolinia Bank Spółdzielczy

Kontakt z bankiem Spółdzielczym odbywa się poprzez numer telefoniczny przygotowany specjalnie do pomocy klientom banku. Dzwoniąc pod numer 801 321 456 zostaniemy połączeni z infolinią banku, gdzie pracownicy banku udzielą nam szczegółowych informacji odnośnie oferowanych przez bank Spółdzielczy usług czy aktualnych promocji. Koszt połączenia z powyższym numerem zgodny jest z taryfą operatora.

W przypadku gdy znajdujemy się za granicą kraju została przygotowana specjalna linia dla klientów dzwoniących zza granicy. Aby połączyć się z bankiem Spółdzielczym przebywając za granicą Polski należy na swoim telefonie komórkowym wybrać numer (+48) 86 215 50 50. Koszt takiego połączenia zgodny jest z taryfą operatora. W przypadku posiadania oferty z darmowym Roamingiem za takie połączenie będzie darmowe.

W przypadku zgubienia karty niezwłocznie należy zastrzec taką kartę w celu ochrony środków znajdujących się na rachunku bankowym połączonym z kartą. Aby zastrzec kartę należy skorzystać z aplikacji mobilnej znajdującej się na smartfonie posiadacza rachunku, poprzez stronę internetową banku lub telefonicznie pod numerem (+48) 828 828 828. Dzwoniąc na podany numer skontaktujemy się z ogólnopolskim systemem zastrzegania kart. Dostępny jest on zarówno z telefonów komórkowych jak i stacjonarnych w obrębie kraju jak również poza jego granicami. Za takie połączenie zapłacimy zgodnie z taryfa operatora.

Wszelkie problemy związane z rachunkiem bankowym w Banku Spółdzielczym możemy rozwiązać w najbliższej placówce bankowej. Pracownicy banku pomogą nam w założeniu nowego rachunku, czy logowaniu w banku Spółdzielczym.