Sony Numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 16:45:36
Sony Telefon

Producent sprzętu elektronicznego Sony. Polski oddział popularnej Japońskiej marki. Kontakt z obsługą klienta, numer telefonu, kontakt online, często zadawane pytania

Elektronika Sony

Sony to japoński producent użytkowego sprzętu elektronicznego takiego jak konsole, smartfony, sprzęt audio. Do bestsellerów producenta należy popularna seria konsol Sony PlayStation.

Sony Polska kontakt telefoniczny

Na potrzeby zapytań kierowanych przez konsumentów Sony numer telefonu +48 22 306 06 94 przygotowało specjalnie w tym celu. Pracownicy działu obsługi klienta z chęcią udzielą informacji na wszelkie pytania dotyczące produktów marki.

Sony Polska godziny pracy obsługi klienta

Obsługa klienta w polskim dziale firmy Sony pracuje w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. W tym czasie pracownicy działu są do dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc klientom.

Kontakt online Sony Polska

Dla klientów preferujących kontakt drogą mailową Sony numer telefonu zastąpiło formularzem kontaktowym dostępnym na ich stronie.

Sony często zadawane pytania

Polski oddział marki Sony na swojej stronie zawiera sekcję z często zadawanymi pytaniami i odpowiedziami na nie. Przeglądnięcie tej sekcji to dobry punkt startowy w rozwiązywaniu problemu dotyczącego produktu tej marki.