Numer Galeria Metropolia

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-22 10:53:13
Telefon Galeria Metropolia

Galeria Metropolia godziny otwarcia. Galeria Metropolia numer telefonu na infolinię. Galeria Metropolia numer telefonu. Galeria Metropolia kontakt telefoniczny.

Galeria metropolia     

Galeria Metropolia została stworzona nie tylko jako budynek grupujący sklepy w jednym miejscu, ale również jest to miejsce wypoczynku pozwalającej na spędzenie czasu z najbliższymi.

Galeria oprócz dużej ilości sklepów oferuje swoim klientom część gastronomiczną, szkołę tańca, tor driftu oraz liczne wystawy, loterie czy konkursy. Klienci odwiedzający galerię Metropolia zawsze mogą liczyć na miłą niespodziankę.

Galeria przyjazna zwierzętom!

Galeria Metropolia zezwala swoim klientom na wstęp do centrum handlowego wraz ze zwierzętami domowymi, tak długo jak ich właściciele będą sprawować odpowiednią pieczę nad nimi, a same zwierzęta nie będą przeszkadzać innym klientom czy pracownikom sklepów. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat wstępu do galerii ze zwierzętami klienci zachęcani są do kontaktu z punktem informacyjnym Galerii Metropolia.

Galeria Metropolia Punkt informacyjny kontakt

Kontakt z punktem informacyjnym Galerii Metropolia możliwy jest zarówno osobiście w punkcie znajdującym się w pobliżu głównego wejścia jak również telefonicznie poprzez numer telefonu. Punkt ten umożliwia również kontakt poprzez pocztę elektroniczną poprzez adres email Galeria Metropolia znajdujący się poniżej. Punkt informacyjny dostępny jest dla klientów w godzinach otwarcia galerii Metropolia. Klienci za pośrednictwem tego punktu posiadają możliwość kontaktu z biurem obsługi klienta Galerii Metropolia, którego pracownicy chętnie pomogą rozwiązać dany problem klienta.

Galeria Metropolia kontakt

ul. Kilińskiego 4

80-452 Gdańsk

telefon Galeria Metropolia: 661 425 315

[email protected]

Dział marketingu Galerii Metropolia

e-mail: [email protected]

Galeria Metropolia ochrona

W przypadku tak dużego obiektu jakim jest Galeria Metropolia, w celu ochrony zarówno klientów sklepów jak i sprzedawców nad bezpieczeństwem czuwa ochrona galerii Metropolia. W przypadku zauważenia czy podejrzenia niebezpiecznego zachowania należy je niezwłocznie zgłosić ochronie galerii Metropolia. W tym celu należy wybrać jeden z poniższych numerów telefonów ochrony galerii Rzeszów.

Ochrona Galerii Metropolia telefon: 58 772 45 31

Obsługa komercjalizacji

ReGroup

www.re-group.pl

Ul. Chmielna 26

80-748 Gdańsk

Tel. +48 (58) 768 58 40

Tel. 603 043 700

e-mail: [email protected]