Grupa MULTIPLAY numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 11:42:25
Grupa MULTIPLAY telefon

Kontakt telefoniczny, numer telefonu, godziny pracy biura obsługi klienta, kontakt online z MULTIPLAY

MULTIPLAY kontakt

Kontakt z MULTIPLAY możliwy jest pod numerami telefonu lub adresem poczty elektronicznej. Zdobyć do MULTIPLAY telefon jest łatwo dzięki katalogowi numerów telefonu online. 

Biuro Obsługi Klienta MULTIPLAY

Telefon MULTIPLAY: 32 302 06 06 lub 77 540 22 40
Adres poczty elektronicznej: [email protected] 

Godziny pracy biura obsługi klienta MULTIPLAY

Infolinia centrum Obsługi Zdalnej jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00, oraz w soboty w godzinach od 8:00 do 20:00.
Infolinia Działu Handlowego jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, oraz w soboty w godzinach od 8:00 do 16:00.

O MULTIPLAY

Grupa MULTIPLAY wybudowała rozwiniętą sieć światłowodową, docierając ze swoją ofertą do mieszkańców województw opolskiego i śląskiego. W chwili obecnej Klientom indywidualnych firma ma do zaoferowania trzy usługi podstawowe, takie jak superszybki Internet, nowoczesną telewizję i tanią telefonię oraz szereg usług dodatkowych (np. dodatkowe oprogramowania antywirusowe, czy nowoczesna usługa „Jeszcze raz”, która umożliwia dostęp do całej ramówki najpopularniejszych kanałów nawet na tydzień wstecz). Dla Klientów biznesowych Grupa MULTIPLAY proponuje szeroki zakres, niezbędnych w codziennej pracy usług, które z pewnością przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorstw (m.in. Internet, usługi telefoniczne, transmisja danych, hosting, dzierżawa włókien. Proponowane i świadczone przez MULTIPLAY usługi „szyte są na miarę”, po wcześniejszej analizie potrzeb każdego Klienta.