BritBox numer

  • Kategoria: media

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-11-25 10:28:46
BritBox telefon

BritBox kontakt telefoniczny, drogą mailową i online. Dane kontaktowe do platformy BritBox w przypadku problemów lub awarii. BritBox kontakt.

BritBox kontakt

Czym jest BritBox i jak działa? Jak skontaktować się z BritBox? Rozmowa telefoniczna z platformą BritBox. BritBox dane kontaktowe, telefon i mail. Kontakt z obsługą klienta BritBox.

BritBox co to?

BritBox jest popularną w krajach anglojęzycznych platformą streamingową. Ma ona w swoim repertuarze wiele filmów i seriali, od tych popularniejszych, po mniej znane. Produkcje dodawane są tam każdego tygodnia. Dzięki częstym aktualizacją biblioteki filmów i dużej ilości kategorii z pewnością każdy użytkownik natrafi na idealny dla niego tytuł. Platforma ta jest rzecz jasna płatna. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi £5.99. Przed zapłatą warto jednak skorzystać z darmowego, tygodniowego okresu próbnego. Warto skorzystać z oferty BritBox, lecz pamiętać należy, że jest to platforma anglojęzyczna. Nie jest tu dostępny inny język, poza angielskim. Warto więc upewnić się wcześniej, czy nasza znajomość języka obcego jest wystarczająca, by zrozumieć dialogi w filmach i serialach. Co ważne, na ten moment BritBox jest dostępny tylko w kilku krajach. Jest to Wielka Brytania, Stany zjednoczone, Australia, Kanada oraz Republika Południowej Afryki. BritBox niedawno rozpoczął także działanie w krajach skandynawskich, czyli Danii, Szwecji, Norwegii oraz Finlandii.

BritBox kontakt

W przypadku problemów technicznych, awarii, czy problemów z logowaniem i odtwarzaniem należy skonsultować się z działem obsługi klienta. BritBox kontakt umożliwia między innymi za pomocą formularza kontaktowego. Dostępny jest on na stronie internetowej BritBox w panelu pomocy. Wybrać tam należy przycisk Contact Us. Podczas wypełniania formularza kontaktowego, klient poproszony zostanie o wybranie regionu, w którym korzystamy z platformy. Po dokonaniu wyboru wyświetlą się pola, w których należy podać swój email, imię i nazwisko, sposób korzystania z platformy, oraz opis problemu. Jest to oczywiście formularz, który musi zostać wypełniony w języku angielskim. Język polski nie jest wspierany z racji, że platforma BritBox nie jest na ten moment w Polsce dostępna.

BritBox email

Wiadomość do obsługi klienta można również wysłać bezpośrednio na skrzynkę pocztową BritBox. Aby skorzystać z tej usługi, należy swoją wiadomość wysłać na podany przez nich adres email. BritBox email to [email protected].

BritBox numer

Niestety numer BritBox nie jest nigdzie podany. Sugerowane są jedynie formy kontaktu tekstowe. Jednak z racji tego, że kontakt z BritBox nie jest obsługiwany w języku polskim, kontakt tekstowy będzie dużo prostszy i czytelniejszy. Jest wiele osób które rzecz jasna preferowałyby rozmowę telefoniczną, jednak BritBox telefon, jako formę kontaktu odrzuca.