Philipiak Milano numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 10:54:19
Philipiak Milano telefon

Aktualne dane kontaktowe na infolinii Philipiak Milano - numer telefonu, e-mail, pełny adres lokalizacji, formularz kontaktowy. Numer telefonu Philipiak Milano dostępny na stronie.

Co to jest Philipiak Milano?

Philipiak Milano jest to marka oferujący szeroki wybór ekskluzywnych produktów wyposażenia do kuchni i domu. W ofercie Philipiak Milano znajdują się garnki i naczynia, patelnie, porcelana, sztućce, a nawet sprzęt agd.

Philipiak Milano kontakt

Firma Philipiak Milano udostępnia wiele różnych form kontaktu z infolinią takich jak:

  • numer telefonu kontaktowego,
  • adres elektronicznej poczty internetowej (e-mail),
  • pełny adres korespondencyjny (kontakt osobisty),
  • formularz kontaktowy.

Oprócz powyższych form kontaktu Philipiak Milano posiada także chat kontaktowy znajdujący się w lewym dolnym rogu strony internetowej Philipak Milano.

Philipiak Milano numer telefonu

Philipiak Milano posiada swój własny numer telefonu kontaktowego znajdujący się poniżej, dzięki któremu można w bezproblemowy sposób skontaktować się z infolinią sklepu.

Numer telefonu kontaktowego: (+48) 22 494 50 44

Niestety firma nie podaje godzin, w których powyższy numer jest dostępny.

Philipiak Milano e-mail

W ramach jakichkolwiek pytań odnośnie zamówień i nie tylko, Philipiak Milano przygotowało adres elektronicznej poczty internetowej (e-mail), który wygląda następująco: [email protected].

Aby ułatwić użytkownikom kontakt z Philipiak Milano na stronie internetowej został umieszczony prosty i intuicyjny formularz kontaktowy.

Philipiak Milano adres

W przypadku potrzeby skontaktowania się z marką osobiście należałoby wysłać wiadomość na adres korespondencyjny podany poniżej:

Ulica Strażacka 63/65
04-462 Warszawa