Numer Galeria Poznań Plaza

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-19 15:55:22
Telefon Galeria Poznań Plaza

Galeria Plaza Poznań godziny otwarcia. Galeria Plaza Poznań numer telefonu. Galeria Plaza Poznań numer telefonu. Galeria Metropolia kontakt telefoniczny.

Plaza Poznań

Poznań Plaza jest to reprezentacyjny budynek znajdujący się w centrum Poznania. Galeria została zaprojektowana w ten sposób, aby klienci czerpali jak największą przyjemność z wizyty w centrum handlowym. Galeria Poznań została wyposażona w odpowiednie strefy relaksu pozwalające klientom na odpoczynek po ciężkim dniu pracy pozwalając zrelaksować się pośród ciszy i komfortu. Dla klientów galerii Poznań został przewidziany bezpłatny monitorowany parking pozwalający na bezpieczne pozostawienie swojego pojazdu osobistego. Dogodna lokalizacja w północnej części miasta umożliwia klientom dojazd z każdego miejsca w mieście. W pobliżu galerii Poznań znajduje się przystanek szybkiego i wygodnego transportu publicznego jakim są tramwaje. Galeria handlowa Poznań Plaza oferuje swoim klientom różnorodną ofertę modową w skład której znajdują się najpopularniejsze produkty modowe. Do dyspozycji klientów udostępniony został również sklep spożywczy SPAR. 

Galeria Plaza Poznań InfoPunkt kontakt

Kontakt z InfoPunktem Plaza w Poznaniu możliwy jest zarówno osobiście w punkcie znajdującym się w pobliżu głównego wejścia jak również telefonicznie poprzez numer telefonu InfoPunkt Galeria Plaza Poznań. Numer telefonu Galeria Plaza Poznań znajduje się poniżej. Punkt ten umożliwia również kontakt poprzez pocztę elektroniczną poprzez adres email Galeria Plaza Poznań znajdujący się poniżej. InfoPunkt dostępny jest dla klientów w godzinach otwarcia galerii Plaza Poznań.

Centrum Handlowo - Rozrywkowe Poznań Plaza

Ul. Drużbickiego 2

61-693 Poznań

tel.: 61 664 59 00

fax: 61 664 59 01

[email protected]

Dział Najmu Plaza Poznań:

Klepierre Management Polska Sp. z o.o.

tel. 22 356 69 50 

fax 22 356 69 51

Plaza Poznań komunikacja

W celu osobistego przybycia do budynku Plaza Poznań można skorzystać z nawigacji oraz mapy udostępnionej na stronie internetowej plznanplaza.pl w zakładce kontakt. Do Galerii Plaza w Poznaniu dotrzeć również można za pośrednictwem komunikacji miejskiej w Poznaniu. W tym celu należy wybrać jedną z poniższych linii komunikacji miejskiej: 12,14,15,16,201