DNB Bank Polska numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 13:26:39
DNB Bank Polska telefon

DNB BANK Polska numer telefonu. DNB BANK co to jest?. DNB BANK oferta. DNB BANK numer telefonu na infolinię. DNB BANK Polska logowanie. DNB BANK kontakt.

DNB BANK Polska

Jest to członek grypu finansowej DNB. Bank ten początkowo powstał Danii oraz Finlandii następnie poszerzył swój zakres usług o następne kraje zlokalizowane w regionie Morza Bałtyckiego w tym Polskę. Bank ten pierwotnie zajmował się obsługą dużych firm, a w roku 2007 bank postanowił rozszerzyć swoją działalność o sektor publiczny.

DNB kontakt

Infolinia dla klientów indywidualnych DNB BANK

Kontakt z infolinią dla klientów indywidualnych DNB BANK odbywa się za pośrednictwem telefonu DNB BANK, dostępnego w dni powszednie w godzinach 8-00 – 17:00. Kontakt telefoniczny z DNB BANK jest najwygodniejsza metodą obsługi klienta ponieważ konsultanci pracujący na infolinii DNB BANK odpowiadają rzeczowo na postawione im pytania. Pojęcie kolejek i długiego czasu oczekiwania na połącznie nie istnieje w przypadku tego banku.

Telefon DNB: 801 301 103

Infolinia DNB: +48 (22) 531 39 39,

e-mail DNB: [email protected]

Telefon dla klientów indywidualnych dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

Zespół Account Manager dla Klientów Korporacyjnych

Klienci banku DNB BANK mogą skorzystać z pomocy Account Menagera, który pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości związane z kontem bankowym. Pomoże on również wybrać odpowiednie pakiety inwestycyjne w celu powiększenia majątku klienta banku.

telefon DNB: +48 (22) 524 18 88

adres email DNB: [email protected]

Account Manager odpowiedzą na pytania od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 17:00

Kontakt w sprawach urzędowych

W przypadku spraw urzędowych należy je kierować na adres email DNB BANK. Kontakt ten jest całkowicie bezpieczny, dlatego tez można przesyłać do banku nawet wrażliwe dokumenty. 

e-mail: [email protected]

Centrala Banku

Kontakt z centralą banku DNB BANK odbywa się telefonicznie poprzez infolinię DNB BANK centrala. Centrala DNB BANK znajduję się w Polsce w Warszawie. Można udać się bezpośrednio do placówki banku w celu uzyskania dodatkowych informacji jak również pomocy podczas zakładania konta bankowego w DNB BANK

+48 (22) 524 10 00

Centrala DNB Banku Polska S.A.

ul. Postępu 15 C

02-676 Warszawa