Cyfrowy Polsat numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:22:08
Cyfrowy Polsat telefon

Kontakt z Cyfrowym Polsatem. Numery kontaktowe do obsługi klienta, adres Centralnego Punktu Obsługi Klienta, wsparcie telefoniczne, mailowe, stacjonarne

Cyfrowy Polsat telefon

Cyfrowy Polsat umożliwia klientom oraz osobom zainteresowanym zakupem usług kontakt telefoniczny z punktem obsługi klienta. Cyfrowy Polsat telefon kontaktowy pod numerem 801 08 08 08 sugeruje osobom dzwoniącym z telefonu stacjonarnego. Udostępniony przez Cyfrowy Polsat telefon komórkowy 699 00 2222 lub 222 127 222 przeznaczony jest dla osób dzwoniących z telefonu komórkowego. Infolinia Cyfrowy Polsat telefon odbiera w godzinach od 8:30 do 16:30 w dniach od poniedziałku do piątku.

Cyfrowy Polsat kontakt e-mail

Cyfrowy Polsat umożliwia również kontakt drogą mailową na adres [email protected]. W celu usprawnienia obsługi zapytań dla Abonentów Cyfrowego Polsatu wskazane jest podanie w treści e-maila danych do identyfikacji.

Cyfrowy Polsat Internet

Aby usprawnić funkcjonowanie biuro obsługi Cyfrowy Polsat telefon sugeruje używać wtedy, gdy nie znaleziono odpowiedzi na swoje zapytanie w sekcji Warto wiedzieć na stronie usługodawcy. Zamieszczone są tam informacje oraz porady dotyczące usług oferowanych przez Cyfrowy Polsat w zakresie telewizji, internetu, VOD (inaczej VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa), Strefy Abonenta, a także informacje z zakresu informacji prawnych.

Cyfrowy Polsat Centralny Punkt Obsługi Klienta

Centralny Punkt Obsługi Klienta znajduje się przy ulicy Łubinowej 4a w Warszawie. Jak sama nazwa wskazuje, jest to centralny punkt obsługi klienta. Poza centralnym punktem w kraju znajduje się wiele placówek, w których można uzyskać pomoc stacjonarnie. Mapa autoryzowanych punktów sprzedaży znajduje się pod tym linkiem.