Plus Bank numer

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 10:09:27
Plus Bank telefon

Plus bank. Usługi bankowe świadczone przez renomowanego operatora telefonii komórkowej. Kontakt telefoniczny, numery telefonów, godziny pracy biura obsługi klienta

Plus Bank

Plus Bank oferuje usługi bankowe takie jak udzielanie kredytów, zakładanie kont bankowych, lokaty dla firm i klientów indywidualnych. Stanowi część przedsiębiorstwa Plus specjalizującego się w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych.

Kontakt do Plus Banku

Klienci Plus Banku oraz osoby zainteresowane usługami świadczonymi przez Plus Bank mogą do Plus bank telefon na numer 801 44 55 66 wykonać, dzwoniąc z telefonu stacjonarnego, a także na numer +48 61 8 461 461 mogą dzwonić osoby dzwoniące z telefonu komórkowego bądź z zagranicy. Specjaliści z biura obsługi klienta z chęcią udzielą dzwoniącym odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania oraz rozwieją wszystkie wątpliwości.

Plus bank kontakt godziny pracy

W Plus Bank telefon kontaktowy konsultanci odbierają przez sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00. W tym czasie są do dyspozycji dzwoniących, aby udzielić pomocy dotyczącej jakichkolwiek kwestii.

Koszt połączenia z Plus Bank

Koszt połączenia za telefon na którykolwiek z wyżej zamieszczonych numerów do centrum pomocy klienta naliczany jest zgodnie z taryfą operatora.

Plus Bank kontakt online

Dla osób preferujących kontakt przez Internet ponad kontakt telefoniczny Plus Bank odbiera wiadomości e-mail pod adresem swojej skrzynki pocztowej. Aby skontaktować się z centrum obsługi klienta banku Plus Bank, należy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie banku. Konieczne będzie podanie imienia i nazwiska osoby kontaktującej się, a także informacji o miejscowości, w jakiej rezyduje osoba pisząca. W celu otrzymania odpowiedzi konieczne jest również zamieszczenie swojego adresu e-mail, na który klient chce otrzymać odpowiedź bądź podanie numeru telefonu oraz preferowanej godziny kontaktu telefonicznego.