eSKOK numer

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 14:37:36
eSKOK telefon

Usługa elektronicznej bankowości eSKOK. Zarządzanie kontem, sprawdzanie dostępnych środków, wykonywanie przelewów pieniężnych. Kontakt telefoniczny, numery telefonu, kontakt z biurem obsługi klienta online

Usługi bankowości online eSKOK

Usługa eSKOK to narzędzie dające możliwość obsługi drogą elektroniczną środków gromadzonych w Kasie. Użytkownikom eSKOK logowanie do usługi zapewnia dostęp do swoich środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach prowadzonych przez Kasę oraz daje możliwość wykonywania transakcji i innych czynności płatniczych drogą elektroniczną całodobowo przez 7 dni w tygodniu z dowolnej lokalizacji. W eSKOK logowanie do konta możliwe jest dla użytkowników, którzy znają swój używany w usłudze eSKOK login oraz hasło.

Kontakt eSKOK

Obsługa usługi eSKOK kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Istniejący już klienci, a także osoby zainteresowane ofertą eSKOK Chmielewskiego telefon mogą wykonywać na numer +48 801 803 800 lub +48 58 782 59 00. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Koszt za połączenie ze wsparciem eSKOK

Osoby dzwoniące do eSKOK kontakt telefoniczny muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

eSKOK kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, eSKOK kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected]. Konsultanci z biura obsługi klienta dołożą wszelkich starań, aby udzielić odpowiedzi na zapytanie w najbliższy dzień roboczy.

Adres eSKOK

Osoby, które wolą skontaktować się z przedstawicielem eSKOK twarzą w twarz, mogą również osobiście przyjść do placówki znajdującej się przy ul. Arkońska 6/A1 w Gdańsku.