Numer Filharmonia Rybnicka

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 16:49:49
Filharmonia Rybnicka Telefon

Numer telefonu do Filharmonia Rybnicka. Filharmonia Rybnicka infolinia dla użytkowników. Pomoc telefoniczna Filharmonia Rybnicka. Możliwość wysłania pytań elektronicznie lub za pomocą numeru telefonu.

Co to jest Filharmonia Rybnicka?

Filharmonia Rybnicka jest to jedna z instytucji kultury działającej w Rybniku od 1934 roku. Swe początki ma w Rybnickiej Orkiestrze Symfonicznej praktykującej od 1934 roku do 1939 roku. Obecną siedzibą filharmonii jest Rybnickie Centrum Kultury. Filharmonia Rybnicka wykonuje rocznie kilka koncertów, gościnnie także w innych miejscach np. rybnickich kościołach.

Filharmonia Rybnicka Dane Kontaktowe

Filharmonia Rybnicka udostępnia swoim klientom kilka różnych form kontaktu z infolinią takich jak:

  • internetowy formularz kontaktowy,
  • media społecznościowe:
    • Facebook

Jak widać, Filharmonia Rybnicka nie posiada zbyt wielu metod kontaktowych, zmuszając klientów to wykorzystania tych znajdujących się powyżej.

Filharmonia Rybnicka Numer Telefonu

Kontakt z Filharmonią Rybnicką nie jest możliwy za pomocą numeru telefonu, ponieważ filharmonia nie udostępnia go publicznie na swojej stronie internetowej. W ramach kontaktu powinno się skorzystać z internetowego formularza kontaktowego lub mediów społecznościowych.

Filharmonia Rybnicka Adres E-mail

Dla osób korzystających z elektronicznej poczty internetowej (e-mail), Filharmonia Rybnicka nie przygotowała dedykowanego adresu.

Jedyną możliwością kontaktu pozostaje skorzystanie z prostego i intuicyjnego formularza kontaktowego, który w łatwy i szybki sposób pozwoli użytkownikowi na sporządzenie wiadomości.

Filharmonia Rybnicka Adres Korespondencyjny

Niestety dane adresowe Filharmonii Rybnickiej są niedostępne. Zaleca się użycie innej formy kontaktu z infolinią.

Filharmonia Rybnicka Media Społecznościowe

Filharmonia Rybnicka posiada swój profil społecznościowy na takim portalu jak Facebook. Za jego pośrednictwem także można skontaktować się z filharmonią.