WOJAS numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:29:17
WOJAS telefon

Obuwie Wojas. Polskie obuwie najwyższej jakości z salonami w całej Polsce. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, reklamacje. Godziny pracy wsparcia klienta, kontakt online

Obuwie Wojas

Wojas to polski producent obuwia niosący ze sobą wieloletnią tradycję w produkcji obuwia najlepszej jakości ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Marka działa na terenie całej Polski, posiada sklep internetowy, a także liczne stacjonarne salony obuwia.

Wojas kontakt telefoniczny

Dla osób chcących dowiedzieć się więcej na temat produktów sprzedawanych przez Wojas lub klientów posiadających już obuwie marki Wojas telefon kontaktowy pod numerem +48 18 44 892 25 operuje właśnie dla nich. Konsultant z biura obsługi klienta z chęcią odpowie na wszelkie pytania dotyczące oferty sklepu internetowego Wojas, udzieli informacji o bieżących rabatach, formach płatności, opcjach dostawy zamówień. Sklep Wojas telefon posiada również na dział reklamacji pod numerem +48 18 44 892 24, w związku z tym klienci posiadający produkt zakupiony w sklepie Wojas proszeni są o kontakt na podany numer.

Godziny pracy telefonicznej obsługi klienta sklepu Wojas

Osoby dzwoniące na numer łączący z pracownikiem do spraw działalności sklepu internetowego mogą kierować swoje zapytania w poniedziałki od godziny 8:00 do 18:00, a przez pozostałe dni robocze tj. od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. Dział reklamacji odpowiada na połączenia we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Koszt połączenia z pomocą telefoniczną firmy Wojas

Koszt za połączenie naliczany jest zgodnie z taryfą operatora.

Salony Wojas

Osoby chcące skontaktować się z pracownikami Wojas mogą również przyjść osobiście do salonu. Lokalizację salonów Wojas można sprawdzić na mapie na stronie internetowej producenta.

Wojas kontakt online

Wszelkie zapytania można kierować również drogą mailową. Do spraw operowania sklepu internetowego można pisać na adres [email protected], natomiast do kontaktu z działem reklamacji służy adres [email protected].