CCC numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-11-23 11:44:56
CCC telefon

CCC numer telefonu. Numer infolinii CCC. Jak dokonać zwrotu na CCC - instrukcja krok po kroku. Reklamacje CCC. Kontakt z firmą CCC. CCC kontakt.

Aktualne dane kontaktowe CCC, Telefon CCC, Godziny otwarcia Infolinii CCC.

Marka odzieżowa CCC posiada wiele działów produkujących między innymi CCC buty, CCC botki, CCC torebki, CCC sandały. Dzięki licznym promocją w CCC często można zakupić torebki CCC na wyprzedaży. Sklepy Stacjonarne CCC znajdują się licznie w obrębie Polski, gdzie możemy dokonać zakupu butów CCC w promocji. Zakupów możemy również dokonać poprzez stronę internetową ccc.eu

CCC oferuje kontakt zarówno przez czat znajdujący się na stronie CCC.eu, jak i telefonicznie. Infolinia sieci CCC dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

  • Telefon CCC – +48 422 144 222
  •  Numer Telefonu BOK CCC - 801 002 222

Reklamacje CCC

Reklamacje w sieci CCC odbywają się bardzo płynnie, ponieważ po skontaktowaniu się ze spółką poprzez pocztę elektroniczną wysyłając odpowiedni opis produktu oraz zdjęcia poglądowe na adres [email protected], możemy spodziewać się akceptacji reklamacji oraz całkowitego zwrotu pieniędzy na konto czy w postaci karty upominkowej CCC w ciągu maksymalnie 2 tygodni od zgłoszenia wady fabrycznej produktu.

Kontakt elektroniczny CCC

Kontakt e-mail CCC - [email protected] oraz [email protected]

Formularz kontaktowy znajduje się na stronie internetowej CCC

Z siedzibą CCC skontaktować się możemy bezpośrednio dzwoniąc na jeden z podanych numerów centrali CCC +48 (076) 84 58 400 lub +48 (076) 84 58 500.  W celu kontaktu osobistego w centrali należy udać Się pod wskazany poniżej adres

Biuro w Warszawie

Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1
00-073 Warszawa