Numer Hotel Ambasadorski

Telefon Hotel Ambasadorski

Hotel Ambasadorski to czterogwiazdkowy, luksusowy hotel zlokalizowany w samym centrum Rzeszowa. Poza noclegami ze śniadaniem oferuje również posiłki w restauracji, kawiarnię, bar, saunę oraz siłownię. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, kontakt online

Hotel Ambasadorski w Rzeszowie

Hotel Ambasadorski to zlokalizowany w samym sercu miasta elegancki hotel mieszczący się w dwóch całkowicie odrestaurowanych budynkach z XVII wieku, oddalony o 11 minut spacerem od dworca kolejowego Rzeszów Główny. Goście hotelowi mają dostęp do minibaru, sieci Wi-Fi i płaskiego telewizora. W apartamentach znajduje się kącik wypoczynkowy z sofą. W apartamentach o podwyższonym standardzie do dyspozycji jest oddzielny salon i jadalnia, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty. W hotelu można zjeść śniadanie. Hotel Ambasadorski Rzeszów zaopatruje również o udogodnienia takie jak wytworna restauracja, elegancka kawiarnia i podziemny bar z odsłoniętym kamiennym murem. Do dyspozycji gości są też sauna i siłownia. Swoją ofertą Hotel Ambasadorski Rzeszów opinie od gości zbiera od wielu lat.

Kontakt z Hotelem Ambasadorskim

Hotel Ambasadorski kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Goście hotelowi, a także osoby zainteresowane ofertą hotelu mogą dzwonić na numer +48 17 250 24 44. Pracownik z recepcji z przyjemnością odpowie dzwoniącym na wszelkie pytania, udzieli szczegółowych informacji dotyczących oferty hotelu oraz rozwieje jakiekolwiek wątpliwości.

Hotel Ambasadorski opłata za połączenie

Osoby dzwoniące do hotelu o nazwie Hotel Ambasadorski kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Kontakt online z Hotelem Ambasadorskim.

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny Hotel Ambasadorski kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected]. W przypadku, gdy osoba pisząca uzna, że zapytanie nie jest z kategorii tych, na które odpowiedzi może udzielić recepcja hotelu, istnieje możliwość kontaktu pod adresem [email protected], gdzie można uzyskać odpowiedź na bardziej ogólne zapytania.