Choco Kebab numer

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-01-07 13:59:47
Choco Kebab telefon

Aktualny numer telefonu do Choco Kebab. Choco Kebab kontakt telefoniczny, adres e-mail, adres. Telefon kontaktowy do Choco Kebab, formularz kontaktowy.

Numer telefonu Choco Kebab

Choco Kebab to czekoladowe wiórki w słodkiej bułce z różnymi dodatkami wybranymi przez klienta. Na polskim rynku jest to nowość, która przyciąga wiele osób. Osoby, które chcą się skontaktować z firmą, mogą zrealizować to na wiele sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z oferowanego przez Choco Kebab numer telefonu. Warto wiedzieć, że numer telefonu Choco Kebab to najszybszy sposób na natychmiastowe uzyskanie w danej chwili wszystkie potrzebnych informacji. Połączenia odbierane są przez wysoko wykwalifikowane osoby z dużym doświadczeniem zawodowym. 

Aktualny numer telefonu do Choco Kebab to: +48 570 618 437
Choco Kebab adres e-mail: [email protected]

Choco Kebab kontakt telefoniczny

Udostępniany przez Choco Kebab kontakt telefoniczny działa pod numerem telefonu, jakim jest +48 570 618 437. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą też przesłać wiadomość mailową, używając poczty elektronicznej. Zapytania należy przesyłać na adres [email protected]. Odpowiedzi zwrotne udzielane są w jak najkrótszym czasie. 

Na głównej stronie internetowej można znaleźć specjalny formularz kontaktowy. Aby uzyskać kontakt z Choco Kebab, należy go wypełnić, wpisując w odpowiednie miejsca wymagane dane oraz treść. Poprawnie wypełniony formularz zostanie przekazany do Biura Obsługi Klienta Choco Kebab.

Choco Kebab adres korespondencyjny: ul. Przyszowska 67, Gliwice 44-113
Adres e-mail: [email protected]
Choco Kebab numer telefonu: +48 570 618 437