Lidlomix numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 11:29:54
Lidlomix telefon

Serwis Monsieur Cuisine – Lidlomix infolinia. Kontakt z serwisem przez numer telefonu.

Lidlomix kontakt

Lidlomix to wielofunkcyjny robot kuchenny, służący do znacznego przyspieszenia procesu gotowania może ułatwić pracę niedoświadczonym użytkownikom. Lindomix dzięki wbudowanym przepisom, jest uniwersalnym urządzeniem, które potrafi robić idealnie wiele rzeczy takich jak szatkować, wyciskać, kroić, blendować, gotować i ważyć.

Jeżeli chcesz skontaktować się z producentem Lidlomix w sprawie sprzętu, udostępniamy wszystkie dane kontaktowe takie jak numery telefonu i inne. Dodatkowo warto znać, że za produkcje sprzętu odpowiada Monsieur Cuisine Lidl, ale nie odpowiada za wady sprzętu.

Lidlomix Lidl może udostępnić dane kontaktowe gwaranta w przypadku spraw związanych ze sprzętem, ale nie jest to obowiązkiem sklepu.

Kontakt z Lidlomix jest możliwy poprzez producenta Monsieur Cuisine. Producent obsługuje połączenia telefoniczne pod numerem 800 012 071. Kontakt jest możliwy również poprzez formularz kontaktowy. 

Telefon: 800 012 071

Zadzwonić używając numeru telefonu Lidlomix serwis, można w określonych godzinach. Prosimy być świadomym na temat dotyczących godzin dostępności infolinii Lidlomix przed wybraniem numeru kontaktowego.