Mandaty Opole numer

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 14:15:50
Mandaty Opole telefon

Mandaty Opole. Informacje o przyznanych mandatach, rozkład na raty, odroczenie terminu zapłaty. Kontakt telefoniczny, kontakt online, godziny pracy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu

Zapłata mandaty Opole

Na stronie internetowej Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu można uzyskać wszelkie informacje na temat mandatów i załatwić takie sprawy jak rozłożenie mandatu na raty, odroczenie terminu zapłaty mandatu czy umorzenie grzywny.

Kontakt mandaty Opole

Do dyspozycji osób dzwoniących do Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu chcących opłacić mandaty Opole kontakt oferuje pod numerem kontaktowym 77 549 20 00. Dzwoniący powinni mieć na uwadze, że Pierwszy Urząd Skarbowy w Opolu obsługuje mandaty z całego kraju. W związku z tym telefon kontaktowy może być przeciążony ilością połączeń i czas oczekiwania na połączenie może się wydłużyć. Pracownicy odbierający powyższy numer mogą udzielić informacji o poborze otrzymanych mandatów karnych. Osobom, które chcą dowiedzieć się, za co i kiedy został na nich nałożony mandat, proszone są o kontakt z jednostką, która go nałożyła. Pracownicy również nie mogą również badać, czy mandat został nałożony słusznie czy nie. Nie mogą również:

  • uchylić lub anulować mandatu,
  • zmienić kwoty mandatu karnego,
  • zmniejszyć punktów karnych,
  • zamienić zapłaty mandatu na prace społeczne.

Mandaty Opole godziny pracy 

Osoby, które otrzymały mandaty Opole prosi o kontakt w godzinach pracy Pierwszego Urzędu Skarbowego tj. w godzinach od 7:30 do 15:30. W tym czasie pracownicy dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym.

Koszt połączenia mandaty Opole

Koszt za połączenie z numerem do Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu naliczany jest zgodnie z taryfą operatora.

Kontakt online

Jeżeli osoba potrzebująca skontaktować się z Pierwszym Urzędem Skarbowym w Opolu preferuje kontakt drogą mailową, ma taką możliwość poprzez skierowanie swojego zapytania na adres skrzynki pocztowej [email protected].

Adres korespondencyjny mandaty Opole

Centrum Mandatowe Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu, 
48-300 Nysa,
ul. Stanisława Moniuszki 9-10