PayPal Polska numer

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 14:39:51
PayPal Polska telefon

PayPal kontakt telefoniczny. Telefon PayPal. Infolinia PayPal. Jak korzystać PayPal. Infolinia PayPal. Uwaga oszuści PayPal. Co to jest PayPal.

PayPal co to?

PayPal jest to usługa pozwalająca na założenie darmowego portfela internetowego. Usługa ta umożliwia dokonywanie płatności internetowych w przyjazny dla użytkownika sposób. Wirtualny portfel na stronie PayPal można połączyć z kartą płatniczą posiadaną w dowolny sposób i za jej pomocą doładowywanie wirtualnej portmonetki. Usługa ta pośredniczy w transakcjach elektronicznych w następujący sposób. Środki z konta bankowego przekazywane są na portmonetkę PayPal, z której następnie przekazywane są do wybranego sklepu.

Usługa ta wybierana jest w celu ukrycia części danych płacącego. Podczas otrzymywania przelewu odbiorca otrzymuje dane o osobie zlecającej ten przelew. Imię, nazwisko, adres zamieszkania. Wykorzystując portmonetkę PayPal część tych informacji nie jest przekazywana dalej. Dodatkowo przelewy wykonywane za pośrednictwem portmonetki wykonywane są natychmiastowo bez względu na rozbieżność banków wysyłającego i otrzymującego przelew bez konieczności czekana na sesje ELIXIR w danym banku.

W celu zaczerpnięcia dodatkowych informacji należy udać się na stronę paypal.com, a następnie przejść na zakładkę FAQ (z j. ang. Frequently asked questions – często zadawane pytania). Gdy nie znajdziemy odpowiedzi na swoje pytanie należy skontaktować się z infolinią PayPal.

PayPal Kontakt 

Kontakt z konsultantami PayPal można dokonać na wiele sposobów. Mianowicie poprzez czat online znajdujący się na stronie paypal.com. Czas oczekiwania na odpowiedź konsultanta jest bardzo krótka, zazwyczaj odpowiedź otrzymujemy w przeciągu kilku minut od momentu wysłania naszego pytania.

Kontakt telefoniczny PayPal

Telefon PayPal: 203 064 492

PayPal dział obsługi klienta. Telefon PayPal dostępny w godzinach 8:30 – 17:00 od poniedziałku do piątku. Koszt takiego połączenia zgodny z taryfą operatora dzwoniącego.

Kontakt dla posiadaczy konta PayPal

Osoby posiadające już darmowe konto PayPal posiadają dodatkową możliwość kontaktu z działem obsługi klienta PayPal. Mianowicie jest to centrum wiadomości PayPal. Sposób ten wydaje się być najbezpieczniejszy, ponieważ tylko osoby posiadające dane do konta mogą kontaktować się za jago pomocą i ustalać szczegóły.

Oszuści PayPal

Należy również uważać na oszustów, wszędzie gdzie pojawiają się pieniądze pojawiają się też oni. PayPal ma bardzo mocno rozwinięty program ochrony kupującego oraz sprzedającego, ale należy pamiętać że oszuści co chwilę tworzą one metody wyłudzenia.  Do najpopularniejszych metod oszustwa za pośrednictwem serwisu PayPal można zaliczyć:

Wiadomość mailową z „problemem” z naszym portfelem. Serwis nigdy nie przekazuje tak wrażliwych informacji poprzez pocztę elektroniczną. Zazwyczaj w takiej fałszywej wiadomości znajduje się link, który łudząco podobnie odwzorowuje stronę logowania do PayPal. Niestety jednak jest to fałszywa strona logowania i wszystkie podane przez nas dane otrzymuje oszust.

Przelew „dla rodziny PayPal”, opcja ta posiada znacznie mniejsze prowizje od przelewu tradycyjnego ponieważ nie jest ona zabezpieczona jakimkolwiek mechanizmem ochrony.

Omyłkowe przesłanie zbyt wysokiej kwoty za produkt. W momencie otrzymania nadpłaty należy poprosić wysyłającego, żeby wycofał i powtórzył transakcje. W przeciwnym wypadku odsyłając taką nadpłatę jest spore ryzyko, że kupujący wycofa przelew, a nasze konto zostanie o ową nadpłatę uszczuplone.