PKP numer - Polskie Koleje Państwowe S.A.

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-03 16:29:17
PKP telefon - Polskie Koleje Państwowe S.A.

Informacje o opóźnieniach, rozkład jazdy pkp, sposoby kontaktu z PKP.

PKP kontakt

Polskie Koleje Pociągowe kontakt umożliwiają przede wszystkim telefonicznie. Pasażerowie, a także osoby zainteresowane kontaktem z PKP telefon mogą wykonywać na numer 703 200 200. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, dotyczące, na przykład o rozkład jazdy PKP, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Koszt za połączenie z PKP

Osoby dzwoniące do PKP kontakt muszą opłacić. Koszt połączenia z PKP obowiązuje w wysokości 1,29 zł brutto za minute połączenia. Usługę świadczy PKP Intercity S.A.

PKP kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, <nazwa firmy> kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected]. Tam również można zapytać o rozkład pkp.

PKP Intercity

Centrala PKP 
Al. Jerozolimskie 142A,  
02-305 Warszawa

Adres skrytek na ePUAP:

/PKPSA_Centrala/SkrytkaESP 
/PKPSA_Centrala/domyslna

Kontakt PKP

Dla pasażerów z niepełnosprawnościami dostępna jest kontakt PKP 24h obsługiwany całodobowo przez konsultantów. Koszt za połączenie z danym numerem PKP jest zgodny z taryfą operatora.

Telefon: +48 42 205 45 31 

Numer do PKP +48 22 391 97 57 przeznaczony jest dla dzwoniących zza granicy, a także dla posiadających numery telefonu zarejestrowane u zagranicznego operatora. Połączenie z PKP jest płatne zgodnie z taryfą operatora.

Telefon: +48 22 391 97 57 

Oba numery kontaktowe PKP dostępne są całodobowo przez 7 dni w tygodniu.