Numer Q Hotel Kraków

Telefon Q Hotel Kraków

Q Hotel Kraków. Nowoczesny trzygwiazdkowy hotel w dobrej cenie z restauracją i salą konferencyjną. Kontakt telefoniczny, numery telefonu, kontakt online

Q Hotel Kraków

Trzygwiazdkowy Q Hotel Kraków to hotel zlokalizowany w północno-zachodniej dzielnicy Bronowice. To miejsce dla osób szukających hotelu, z którego dojazd w różne części miasta i okolic będzie komfortowy. Hotel oferuje wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. W Q Hotel Kraków doskonale odnajdą się zarówno Goście podróżujący biznesowo, jak i osoby indywidualne. 

Kontakt Hotel Rzeszów

Q Hotel Kraków kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Goście hotelowi oraz osoby zainteresowane noclegiem lub innymi usługami oferowanymi przez Q Hotel Kraków telefon mogą wykonywać na numer +48 12 333 41 41. Doświadczeni pracownicy recepcji z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty hotelu oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. Zapytania kierowane przez dzwoniącego dotyczące rezerwacji grupowych i konferencji powinny natomiast być kierowane do odpowiedniego działu dostępnego pod numerem +48 12 333 41 46 i  +48 665 036 260. Z dyrektorem sprzedaży można kontaktować się pod numerem +48 690 016 400.

Q Hotel Kraków godziny pracy recepcji

Do dyspozycji osób kontaktujących się z Hotel Rzeszów telefon do recepcji dostępny jest codziennie. Pracownicy recepcji dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie z recepcją Q Hotelu Kraków

Osoby dzwoniące do Q Hotel Kraków kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Hotel Rzeszów kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, Q Hotel Kraków kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected]. W hotelu Q Hotel Kraków telefon lub wiadomość na adres mailowy można także zastąpić kontaktem poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie hotelu. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź.

Q Hotel Kraków adres

ul. Radzikowskiego 142 
31-342 Kraków