Sharp numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 14:54:30
Sharp telefon

Producent sprzętu elektronicznego Sharp. Telewizory, sprzęt audio, urządzenia mobilne. Szeroki wybór sprzętu, doradztwo zakupowe. Kontakt telefoniczny, numery telefonów, wsparcie telefoniczne

Sprzęt elektroniczny Sharp

Sharp jest japońskim producentem sprzętu elektronicznego. Specjalizuje się w produkcji telewizorów oraz odbiorników radiowych. Sharp działa na rynku już ponad 100 lat i niezmiennie zajmuje się tworzeniem sprzętu najwyższej jakości.

Kontakt Sharp

Osoby zainteresowane ofertą japońskiego producenta, a także aktualni klienci wykonać mogą do Sharp telefon na numer +48 22 125 3453, aby dowiedzieć się więcej na temat telewizorów oraz sprzętu audio firmy Sharp. Osoby zainteresowane ofertą urządzeń mobilnych natomiast powinny dzwonić pod numer +48 22 263 93 63. Zarówno pod jednym, jak i pod drugim numerem odezwie się konsultant z biura obsługi klienta, który z przyjemnością odpowie na wszelkie zadane mu pytania i udzieli niezbędnych informacji o produktach oferowanych przez Sharp.

Infolinia Sharp godziny pracy

Wspomniana wyżej infolinia firmy Sharp jest do dyspozycji klientów przez pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17:00. Konsultant odpowie na wszelkie pytania, udzieli informacji, czy na przykład w swojej aktualnej ofercie posiada Sharp telefon bez ramek bądź inne innowacyjne urządzenia mobilne.

Koszt połączenia z punktem informacyjnym Sharp

Koszt za połączenie naliczany jest zgodnie z taryfą operatora.