Numer Orange

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 15:00:38
Telefon Orange

Informacje o Orange. Numer telefonu na infolinię Orange, pomoc telefoniczna dla klientów, doradztwo zakupowe, adresy salonów

Telefon Orange kontakt

Kontakt z infolinią Orange pozwala na uzyskanie informacji na temat usług świadczonych przez Orange oraz otrzymanie pomocy w razie napotkania problemów z usługami świadczonymi przez Orange. Specjaliści udzielą informacji, jak przelać pieniądze z telefonu na telefon Orange, jak doładować telefon Orange, jak doładować komuś telefon Orange. W sytuacji, gdy został zablokowany telefon Orange, ekspert udzieli pomoc w odblokowaniu telefonu.

Infolinia sprzedażowa Orange: 801 234 567

Na powyższy numer należy dzwonić w celu uzyskania informacji na temat sprzedawanych usług takich jak internet na telefon Orange, abonament na telefon Orange, telefon Orange na raty.

Pomoc Orange: 510 100 100

Numer 510 100 100 jest przeznaczony dla klientów indywidualnych poszukujących informacji, jak rozmawiać w 3 osoby przez telefon Orange, jak doładować konto z telefonu na telefon Orange lub potrzebujących pomocy dotyczącej innych wykupionych usług.

Telefon Orange godziny pracy

Biznes Eksperci Orange są dostępni w godzinach 6:00-23:00 od poniedziałku do soboty. Doradcy sprzedażowi Orange dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00 oraz w weekendy w godzinach 9:00-17:00.

Kontakt Orange

Poza kontaktem telefonicznym istnieje możliwość kontaktu z doradcą na czacie bądź odwiedzenia wybranego salonu Orange. Lokalizację salonów można sprawdzić .