Numer Santander Consumer Bank

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-02-27 16:19:30
Telefon Santander Consumer Bank

Kontakt do Santander Consumer Bank. Kredyty, lokaty, ubezpieczenia. Zakres świadczonych usług, telefon kontaktowy do wsparcia, czat online, adres korespondencyjny

Santander Consumer Bank usługi bankowe

Santander Consumer Bank instytucją kredytową oferującą usługi finansowe takie jak kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe, kredyty ratalne, lokaty, ubezpieczenia, karty kredytowe.

Kontakt Santander Consumer Bank 

Osoby z kraju chcące otrzymać informacje na temat usług oferowanych przez Santander Consumer Bank lub pomoc w przypadku, gdy są już klientami banku, mogą zadzwonić na telefon Santander Consumer Bank pod numerem 195 00, który połączy je z infolinią banku. Obsługa klienta chętnie udzieli wszelkiego wsparcia.

Infolinia zagraniczna Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank wyszedł naprzeciw klientom zza granicy, otwierając infolinię przeznaczoną specjalnie z myślą o nich, działającą pod numerem +48 71 358 9909.

Santander Consumer Bank zastrzeganie kart

Dla istniejących klientów Santander Consumer Bank działa numer telefonu 71 358 22 20, pod który mogą zadzwonić osoby chcące zastrzec jakiekolwiek z posiadanych kart. Istnieje również możliwość skontaktowania się bezpośrednio na numer Systemu Zastrzegania Kart, dzwoniąc na numer 828 828 828. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfą operatora.

Santander Consumer Bank kontakt online

Osoby zainteresowane ofertą Santander Consumer Banku lub klienci banku mogą kierować swoje zapytania nie tylko na numer telefonu. Do dyspozycji użytkowników jest również czat, na którym kontaktujące się osoby zostaną połączone z konsultantem, który udzieli odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Oddziały Santander Consumer Bank

Mapę oddziałów można znaleźć pod tym adresem.

Santander Consumer Bank adres korespondencyjny

Santander Consumer Bank S.A.
ul. Legnicka 48 B
54-202 Wrocław
NIP: 527-20-46-102