Shipgratis numer

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-11-30 14:53:06
Shipgratis telefon

Kontakt z Shipgratis. Co oferuje Shipgratis i jakie są ich oferty. Shipgratis numer, email, adres, kontakt z obsługą klienta i informacją.

Shipgratis co to?

Shipgratis jest czeską firmą dropshipingową. Zamysłem twórców było stworzenie internetowego portalu, na którym znajdowałyby się tanie, kilku złotowe oferty, nie obarczone zarazem wysokimi cenami dostawy. Shipgratis działanie swe rozpoczęło 13 czerwca 2012 roku. Od tego czasu marka bardzo się rozwinęła. Poszerzyła swe granice na wiele krajów europejskich i azjatyckich. Shipgratis działa między innymi w Polsce, Turcji, Rumuni, czy Ukrainie. Shipgratis partnerskie centra ma w Czechach, na Węgrzech i w Bułgarii. Shipgratis ściśle współpracuje z ponad 150 różnymi dostawcami z krajów Azji i Europy.

Shipgratis kontakt

Firma Shipgratis przygotowała dla klientów specjalną stronę, na której znajdują się najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Można tu odnaleźć porady na temat terminów doręczenia, sposobów płatności, zwrotów produktów i reklamacjach, dokumentów sprzedaży oraz składania nowego zamówienia. Jeśli jednak w powyższych kategoriach nie ma odpowiedzi na pytanie, z którym klient się zmaga, przygotowany został specjalny formularz kontaktowy. Umożliwia on rozpoczęcie konwersacji z obsługą klienta Shipgratis. Shipgratis formularz kontaktowy umieścił na swojej stronie internetowej, w zakładce Kontakt z nami. Warto wspomnieć też, że po wypełnieniu formularza istnieje możliwość zapisania się do newslettera. W zamian za to Shipgratis oferuje wzięcie udziału w konkursie o iPhone SE.

Shipgratis numer

Do kontaktu z obsługą klienta, udostępniony jest także numer telefonu Shipgratis. Umożliwia on telefoniczny kontakt z obsługą klienta. Shipgratis numer telefonu to: 22 153 09 80. Telefon obsługiwany jest w godzinach 9:00-16:00, od poniedziałku do piątku. Znany jest także bezpośredni numer firmy. Jest to +420374445974.

Shipgratis email

Możliwy jest także kontakt na elektroniczną skrzynkę pocztową Shipgratis. Aby skonsultować się z obsługą klienta Shipgratis email, którego należy użyć to [email protected]. Tutaj wiadomości można wysyłać całodobowo. Można także skorzystać z maila informacyjnego. Shipgratis email informacyjny to [email protected].

Shipgratis adres

Shipgratis siedzibę swą mieści za południową granicą Polski – na Czechach. Jest to państwo, w którym powstał Shipgratis. Shipgratis adres firmy to Sokolovská 1127/118, 323 00 Plzeň.