Spotify Polska numer

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:32:14
Spotify Polska telefon

Spotify to aplikacja do streamowania muzyki, jednak jak skontaktować się z Nimi w razie problemu? Na poniższej stronie znajdziesz metody kontaktu ze Spotify Polska

Spotify kontakt

Spotify zapewnia łatwy dostęp do muzyki z całego świata, jednak co zrobić gdy zostanie napotkany problem? Najlepiej skontaktować się wtedy z Biuro Obsługi Klienta Spotify.

Kontakt Spotify

Kontakt ze Spotify jest możliwy pod adresem mailowym [email protected] lub poprzez formularz kontaktowy na stronie Spotify Polska.

Kontakt E-mail do inspektora ochrony danych – [email protected] 

Spotify kontakt telefoniczny

Niestety, ze Spotify kontakt Polska jest możliwy jedynie mailowo.

Co to jest Spotify?

Spotify to cyfrowa usługa strumieniowania muzyki oraz podcastów na licencji freemium. Oznacza to, że dostęp do wszystkich materiałów jest całkowicie darmowy, lecz wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. Jeżeli użytkownik nie ma wykupionego abonamentu, wtedy może korzystać z mniejszej liczby opcji oraz musi liczyć się z reklamami. Dopiero po opłaceniu subskrypcji można cieszyć się pełnym dostępem do usługi.

Spotify powstało 23 kwietnia 2006 roku. Aplikację opracowała szwedzka firma Spotify AB z siedzibą w Sztokholmie. Jej założycielami byli Daniel Ek oraz Martin Lorentzon. Usługa dostępna jest natomiast w siedemdziesięciu dziewięciu państwach.

Numer do Spotify

W przypadku chęci szybkiego kontaktu ze Spotify Polska należy skontaktować się z nimi mailowo. Należy upewnić się, że dane klienta zostały wypełnione poprawnie, ułatwi to otrzymanie odpowiedzi zwrotnej. Poprzez szybki kontakt przez skrzynkę E-mail z Spotify Polska, w dowolnym momencie można wysłać zapytanie online. Biuro Obsługi Klienta Spotify jest dostępne pod adresem E-mail.