Tefal numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 09:47:20
Tefal telefon

Producent artykułów AGD Tefal. Najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego francuskiego producenta. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, godziny pracy biura obsługi klienta, kontakt telefoniczny.

Artykuły AGD Tefal

Tefal jest francuskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją artykułów gospodarstwa domowego już od 1956 roku. W ofercie firmy znajdują się jej własne produkty takie jak garnki Tefal czy patelnie Tefal. W ofercie sprzedaży Tefal optigrill cieszy się dużą popularnością w ostatnim czasie.

Kontakt Tefal

Firma Tefal kontakt umożliwia przede wszystkim telefonicznie. Istniejący już klienci, a także osoby zainteresowane ofertą firmy Tefal telefon mogą wykonywać na numer +48 801 300 420 bądź +48 22 116 86 54. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Tefal godziny pracy biura obsługi klienta

Do dyspozycji osób kontaktujących się z Tefal telefon do biura obsługi klienta dostępny jest we wszystkie dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. W tym czasie pracownicy obsługujący linię dołożą wszelkich starań, aby udzielić pomocy osobom dzwoniącym tak, aby po rozłączeniu się z biurem obsługi klienta nie miały one już żadnych wątpliwości ani pytań.

Koszt za połączenie ze wsparciem Tefal

Osoby dzwoniące do Tefal kontakt telefoniczny muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Tefal kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, Tefal kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej. W tym celu konieczne będzie skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie producenta. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź.

Często zadawane pytania dotyczące oferty firmy Tefal

Na stronie producenta znajduje się sekcja często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Przed podjęciem kontaktu z firmą Tefal warto jest skorzystać ze wspomnianej sekcji, ponieważ istnieje możliwość, że kierowane zapytanie i odpowiedź na nie już się tam znajdują. Można tam znaleźć dużo odpowiedzi dotyczących oferty firmy Tefal.