ALDI numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 13:14:13
ALDI telefon

Sieć sklepów Aldi telefon. Darmowa infolinia Aldi. Kontakt telefoniczny Aldi. Rekrutacja Aldi. Płatne staże Aldi kontakt. Promocje w gazetce Aldi. Godziny otwarcia.

Co to jest ALDI?

ALDI jest to Niemiecka sieć dyskontów spożywczo – przemysłowych, która dzięki swojej ofercie dostępna jest na pięciu kontynentach. Sprzedażowo sieć ta radzi sobie bardzo dobrze, ponieważ znajduje się na siódmym miejscu sprzedaży marketów na świecie. Nazwa przedsiębiorstwa pochodzi od skrótu nazwiska Albrecht i słowa dyskont.

Aldi kontakt

Sieć sklepów oferuje wiele form kontaktów zarówno klientowi jak i przyszłemu pracownikowi czy studentowi poszukującemu płatnych praktyk.

Bezpłatna infolinia Aldi

Klienci sieci dyskontów Aldi posiadają możliwość telefonicznego konataktu z Biurem Obsługi Klienta Aldi. Kontakt z nim dostępny jest poprzez wymienione poniżej sposoby:

  • bezpłatną infolinię Aldi
  • za pośrednictwem telefonu Aldi,
  • poprzez email Aldi,
  • wykorzystując formularz kontaktowy,
  • media społecznościowe sklepu
  • FAQ dostępne na stronie aldi.pl

Numer telefonu Aldi dostępny jest poprzez numer telefonu infolinii Aldi, połączenie to jest całkowicie darmowe oraz poprzez płatne połączenie telefoniczne. Widoczne poniżej numery telefonów Aldi dostępne są dla klientów w godzinach pracy sklepów.

Bezpłatna infolinia Aldi: 800 118 188

Kontakt telefoniczny Aldi: +48 32 35 70 300

Kolejnym sposobem kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Aldi jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Odbywa się on za pośrednictwem adresu email dostępnego poniżej. W celu uzyskania możliwie szczegółowej odpowiedzi należy możliwie najlepiej opisać dany problem.

Aldi adres email: [email protected] 

Na stronie Aldi.pl znajduje się również formularz kontaktowy, który umożliwia wybranie tematu wiadomości, uzupełnienie jej treści oraz wybranie jakim medium transmisyjnym klient otrzyma odpowiedź. Formularz kontaktowy zawiera suwak z podpisem „ochrona przed spamem”, polega to na tym, żeby wysyłający zgłoszenie poprzez formularz wybrał odpowiedni numer na suwaku. W przeciwnym razie wiadomość ta nie zostanie wysłana. Zabezpieczenie to spowodowane jest tym, że w przeszłości sieć sklepów otrzymywała wiele fałszywych zapytań utrudniających pracę Biura Obsługi Klienta Aldi. Formularz ten znajduje się na stronie aldi.pl w zakładce informacje dla klienta, kontakt. 

Aldi rekrutacja

Spółka umożliwia rekrutację poprzez odpowiednie formularze kontaktowe znajdujące się na stronie aldi.pl w zakładce oferty pracy. W specjalnej wyszukiwarce należy wybrać interesujące stanowisko, oraz lokalizację, następnie poprzez formularz uzupełnić swoje dane i czekać na kontakt zwrotny z decyzją menadżera sklepu.