Abra numer

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-16 09:01:46
Abra telefon

Abra meble. Numer telefonu infolinii Abra. Meble, komody, witryny Abra. Abra kontakt telefoniczny. Lokalizacje sklepów Abra. Abra meble kuchenne.

Abra

Firma Abra odpowiedzialna jest od 30 lat za produkowanie mebli. Abra zarządza siecią blisko 100 placówek handlowych na terenie całej Polski. Meble te tworzone są z myślą o codziennych potrzebach klientów. Meble te pozwalają zagospodarować dowolną powierzchnię domu od salonu przez pokoje dzienne aż po wyposażenie łazienek. Produkty oferowane w sklepach stacjonarnych Abra cechują się wysokim komfortem użytkowania przy zachowaniu atrakcyjnej dla klienta ceny.

Firma współpracuje w większości z krajowymi producentami , oferując w swoich sklepach szeroki wybór produktów o różnorodnym i nowoczesnym wzornictwie, zmieniającym się dynamicznie wraz z potrzebami Klientów i  nowymi trendami.

Dodatkowo firma Abra może pochwalić się wieloma prestiżowymi nagrodami ogólnopolskich konkursów. Nagrody te świadczą o dynamicznym rozwoju marki Abra oraz wysokich standardach.

Abra kontakt

Firma meblowa Abra umożliwia swoim klientom kontakt poprzez

  • Poprzez formularze kontaktowe
  • Telefonicznie poprzez infolinie
  • Osobiście w jednym ze sklepów stacjonarnych

Infolinia Abra

Za połączenia telefoniczne z firmą meblową Abra odpowiada podany poniżej numer telefonu. Za pośrednictwem tego numeru, klienci Abra mogą uzyskać dodatkowe informacje na temat oferowanych przez firmę produktów, jak również dowiedzieć się o cenie danego zestawu mebli. Dzięki połączeniu z poniżej podanym numerem telefonu infolinii Abra klienci mogą uzyskać połączenie z biurem obsługi klienta Abra, gdzie otrzymają dodatkowe informacje.

Numer telefonu infolinii Abra: 660 627 627

Podany powyżej numer telefonu dostępny jest w godzinach podanych na stronie internetowej firmy meblowej Abra-meble.pl. Od poniedziałku do piątku prawdopodobnie infolinia Abra dostępna jest dla klientów od godziny 10:00.

Dane kontaktowe

Operator portalu:

Domiporta Sp. z o.o. (dawniej: Auto Centrum Sp. z o.o.) z siedzibą w Krośnie

ul. Krakowska 199 

38-400 Krosno 

Infolinia 660 627 627

Sklep internetowy: [email protected]