Numer Galeria Katowicka

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-09 09:14:29
Telefon Galeria Katowicka

Galeria Katowicka godziny otwarcia. Galeria Katowicka numer telefonu na infolinię. Galeria Katowicka numer telefonu. Galeria Katowicka kontakt telefoniczny.

Galeria Katowicka to nie tylko Galeria Handlowa

W Galerii Katowickiej oprócz ogromnego wyboru sklepów oferujących wszelkiej maści produkty i usługi. Klienci Galerii Katowickiej mają do wyboru ponad 250 punktów sprzedażowych, dostępnych na siedmiu poziomach Galerii Katowickiej. Placówki te oferują liczne wyprzedaże dla klientów Galerii Katowickiej. Klienci pośród dostępnej oferty zakupowej mogą odnaleźć sklepy specjalizujące się w modzie, artykułami gospodarstwa domowego, wyposażeniem wnętrz, biżuterią czy elektroniką.

Oprócz licznej oferty sklepów znajdującej się w galerii Katowickiej, dostępne dla klienta są również doskonałe obiekty gastronomiczne. Obiekty te znajdują się blisko siebie, ponieważ znajdują się na terenie dwupoziomowego Food courtu, znajdującego się w najbardziej reprezentacyjnych miejsc galerii – tuż pod zwieńczeniem kopuły głównego wejścia.

Galeria Katowicka jak dojechać

Galeria Katowicka sąsiaduje z dworcem kolejowym KATOWICE GŁÓWNE, jednym z najważniejszych elementów systemu komunikacyjnego aglomeracji. Na poziomie „-1” znajduje się funkcjonalny dworzec komunikacji miejskiej, z którego codziennie odjeżdża ponad 800 autobusów. Tuż obok wejścia głównego do galerii przebiega jedna z najważniejszych w regionie linia tramwajowa, która umożliwia wygodny dojazd do miast sąsiadujących z Katowicami. Natomiast dla klientów, którzy zamierzają dojechać do obiektu samochodem, do dyspozycji 24h na dobę pozostaje 1 200 miejsc parkingowych zlokalizowanych na poziomach „-2” i „-3”. Z kolei pasjonaci jednośladów mogą pozostawić swoje pojazdy na jednym z 80 miejsc dla rowerów.

Galeria Katowicka Kontakt

Klienci Kontakt z galerią nawiązać mogą zarówno osobiście w biurze obsługi klienta mieszczącego się w pobliżu głównego wejścia galerii jak również telefonicznie poprzez numer telefonu infolinii Galerii Katowickiej. Punkt ten umożliwia również kontakt za pomocą adresu email, który to adres email Galerii Katowickiej znajduje się poniżej. Kontaktować się z biurem obsługi klienta, klienci mogą w godzinach czasu pracy galerii.

Numer telefonu Galeria Katowicka: 32 41 41 601

Infolinia Galeria Katowicka: 32 41 41 309

Adres email Galeria Katowicka: [email protected]

Galeria Katowicka zarządca

Za zarządzanie Galerią Katowicką, codzienne funkcjonowanie obiektu oraz kwestie związane z wynajmem powierzchni handlowej, odpowiada spółka Apsys Polska.

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości