Caterpillar CAT numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-22 14:51:03
Caterpillar CAT telefon

Skontaktuj się Caterpillar poprzez aktualny numer telefonu infolinii. Kontakt z biurem obsługi klienta Caterpillar. Formularz kontaktowy do Caterpillar

Caterpillar to główny producent maszyn górniczych i budowlanych, silników na olej napędowy i gaz ziemny, turbin przemysłowych oraz lokomotyw spalinowo-elektrycznych na świecie.

Catepillar numer telefonu infolinii

Numer telefonu do kontaktu z Caterpillar jest obsługiwana poprzez infolinie. Przed wykonaniem połączenia za pomocą numeru telefonu warto pamiętać, że infolinia jest obsługiwana wyłącznie w języku angielskim przez konsultantów centralnego biura Caterpillar w USA, co może skutkować wysokimi kosztami za połączenie.

CAT numer telefonu: +1 (309) 675 - 1979

Caterpillar dane kontaktowe

Oprócz numeru telefonu skontaktować się z Catepillar można również poprzez przesłanie formularza kontaktowego, który znajduje się na oficjalnej stronie internetowej do Biura Obsługi Klienta Caterpillar. Wszystkie dane kontaktowe i treść wiadomości powinni być napisane w języku angielskim dlatego, że siedziba firmy znajduje się na terenie USA. Jeżeli jednak potrzebujesz skontaktować się z Caterpillar w języku polskim, spróbuj wyszukać oficjalnego dealera produktów Caterpillar w Polsce.

Adres korespondencyjny siedziby: 501 Southwest Jefferson Avenue, Peoria, IL, 61630