Numer Pomelody

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2022-11-08 12:37:03
  • Data modyfikacji: 2022-11-08 12:53:37
Numer Pomelody

Aktualne dane kontaktowe Pomelody - numery telefonów, adresy e-mail, formularz kontaktowy. Numer telefonu supportu Pomelody dostępny na stronie.

Numer telefonu Pomelody

Pomelody jest to firma zajmująca się sprzedażą przeznaczonych dla dzieci produktów w różnych kategoriach wiekowych. Poprzez Pomelody można kupić wiele produktów potrzebnych dziecku w dalszym rozwoju np. książki, rymowanki, audio-bajki, karty edukacyjne i wiele więcej. Aby skontaktować się z Pomelody, powinno się skorzystać z numeru kontaktowego lub ewentualnie innych metod. Numer telefonu, który znajduje się na stronie internetowej Pomelody daje możliwość szybkiego uzyskania  kontaktu do Pomelody. 

Skontaktować się z obsługą klienta można w godzinach 9:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku. Numer może okazać się pomocny w różnych sytuacjach np. przy problemach w realizacji płatności lub innych informacji związanych z Pomelody. Podczas wykonywania połączenia należy od razu nakreślić problem lub zapytanie. Ewentualnie możliwość skontaktowania się z Pomelody występuje, także za pomocą adresu e-mail [email protected]. Pomelody kontakt umożliwia także przy zamówieniach z obiorem osobistym. W takim przypadku pomocy udziela konsultant pod podanym adresem. Warto także pamiętać, że za połączenie telefoniczne z Pomelody mogą być pobierane koszty. Koszty są pobierane w zależności od operatora

Adres Pomelody: ul. Wiosenna 130-237 Kraków

Numer telefonu Pomelody: 791 391 591