Charli Damelio numer

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-05 13:43:21
Charli Damelio telefon

Kontakt do Charli D'amelio. Uzyskaj aktualny numer telefonu Charli D'amelio na stronie Infolinii.

Charli D'Amelio — amerykańska tancerka i influencerka. Zdobyła swoją popularność dzięki platformie TikTok, na której jej kanał posiada już więcej niż 140 mln obserwujących. Wiele fanów chciałoby znać jej numer telefonu i inne dane kontaktowe.

Charli D'amelio adres zamieszkania

Charli D'Amelio mieszka w mieście Norwalk — miasto w USA w stanie Connecticut. Charli D'Amelio zamieszkuje z rodziną w domu za około 5,5 mln dolarów, a dom rodzinny jest wystawiony na sprzedaż za około 915 tysięcy dolarów. Wysłać paczkę można na adres: 606 Post Road East, BMP #539, Westport, CT 06880.

Numer Telefonu do Charli D'amelio

Fani często zadają pytanie, czy numer telefonu do Charli D'amelio jest dostępny? Niestety numer telefonu jest prywatny, dlatego nieudostępniony jest dla szerokiej publiki. Mimo braku numeru telefonu do Charli D'amelio często wstawia tweeta, z numerem i hasłem do spotkań na platformie zoom dla rozmowy. Niedawno pod numerem 7154236804 i hasłem 810594 można było spotkać się z Charli D'amelio i z nią porozmawiać. Nie wiadomo czy ten kanał nadal jest dostępny.