Wojan numer

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-11-30 10:21:42
Wojan telefon

Kontakt z Wojanem i jego sklepem. Kim jest Wojan i co oferuje jego sklep internetowy. Wojan numer, email, adres, kontakt biznesowy oraz kontakt ze sklepem.

Wojan kto to?

Wojan jest polskim influencerem i twórcą na platformie YouTube. Posiada tam trzy kanały – Wojan, Wojan Games oraz Wojan PLUS. Na swoim głównym kanale na YouTube zebrał on już ponad 2 miliony subskrybentów, jednak ostatni film, który na niego zamieścił, pojawił się prawie dwa lata temu. Wojan aktywy jest jednak na swoich dwóch pozostałych kanałach oraz innych social mediach. Kanał Wojan Games, gdzie youtuber nagrywa głównie grę Minecraft, niemal doścignął już główny kanał pod względem ilości subskrypcji, Wojan PLUS zaś osiągnął już liczbę ponad 1 miliona widzów. Wojan posiada również swojego Instagrama oraz sklep z ciuchami i gadżetami specjalnie dla fanów.

Wojan kontakt

Wojan jest otwarty na kontakt ze swoimi widzami. Udostępnia on kilka form kontaktu, w celu nawiązania więzi z fanami. Można zwracać się do niego zarówno w sprawach biznesowych, jak i tych związanych ze sklepem.

Wojan numer

Wojan numer telefonu swój udostępnia poprzez sklep z ciuchami i gadżetami związanymi z jego kanałem. Wojan numer telefonu sklepu to 720 973 935. Można się tu jednak kontaktować wyłącznie w sprawach powiązanych z działalnością sklepu. Nie ma jednak tutaj podanych godzin działania numeru telefonu.

Wojan email

Do spraw biznesowych i związanych ze współpracą, Wojan email podaje w opisie swoich filmów. Jest to [email protected]. Tutaj należy konsultować się z menagerem Wojana, w celu nawiązanie współpracy. Dostępny jest również drugi adres email. Ten z kolei prowadzi do sklepu z ciuchami i gadżetami youtubera. Kontakt ze sklepem Wojan email to [email protected].

Wojan social media

Powyższe formy kontaktu niestety nie prowadzą bezpośrednio do Wojana. Wiadomości otrzymywane są przez jego sklep oraz menagera. Aby skontaktować się bezpośrednio z Wojanem, najlepiej będzie napisać do niego na jednym z social mediów. Youtuber Wojan aktywny jest przede wszystkim na swoim Instagramie. Jego nazwa użytkownika na tym portalu to wojan_official. Tutaj jest największe prawdopodobieństwo dialogu z Wojanem. Prowadzi on również swojego Tik Toka.

Wojan adres

Znany jest jedynie adres sklepu youtubera. Sklep Wojana znajduje się w Warszawie, na ul. Działkowej 33.