Billie Eilish kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-02-27 14:57:47
Billie Eilish kontakt

Billie Eilish dane kontaktowe do piosenkarki. Billie Eilish numer telefonu, adres email i zamieszkania. Kontakt z menadżerami Billie. Autograf Billie Eilish.

Billie Eilish kto to?

Billie Eilish jest amerykańską piosenkarką i autorką tekstów. Zajmuje się ona gatunkiem muzyki alternatywnej oraz popem. Jest laureatką Oscara w kategorii Najlepsza piosenka oryginalna, siedmiu nagród Grammy, czterech MTV Video Music Awards i dwóch MTV Europe Music Awards 2019 oraz Apple Music Awards 2019. Billie Eilish urodziła się w 2001 roku, w Los Angeles. Billie Eilish cierpi na syndrom Tourette’a. Jest także synestetką. Jest bardzo zaangażowana w sprawy środowiskowe i ochronę przyrody. Od 2014 roku jest weganką, jednak mięsa nie je od urodzenia.

Billie Eilish kontakt

Kontakt do Billie Eilish możliwy jest tylko za pomocą menadżera. Billie Eilish kontakt poprzez menadżerów umożliwia przede wszystkim drogą mailową. Billie Eilish nie ma jednego menadżera, kontakt należy więc realizować z wybranym przez siebie reprezentantem.

Billie Eilish numer

Billie Eilish dane kontaktowe do menadżerów przedstawione są poniżej. W sprawach biznesowych kontaktować należy się właśnie z nimi. Nie udostępniają jednak oni swoich numerów telefonu. Kontakt telefoniczny z Billie Eilish zatem nie jest możliwy. Pozostają inne drogi kontaktu.

Billie Eilish email

Billie Eilish email, na który należy wysłać wiadomości do menadżerów jest różny, w zależności od reprezentanta artystki. Sprawy biznesowe należy omawiać na podanych poniżej adresach poczty elektronicznej. Billie Eilish email do menadżerów to:

Danny Rukasin

[email protected]

[email protected]

Brandon Goodman

[email protected]

Co więcej, dostępny jest także kontakt z publicystą Billie Eilish. Ten również podany jest poniżej

Alexandra Baker

[email protected]

Billie Eilish adres

Dostępny jest adres Billie Eilish, na który można przesyłać listy do artystki. Aby przesłać swój list, czy prezent do Billie Eilish należy wybrać adres podany poniżej. Billie Eilish adres:

Billie Eilish

Best Friends Music, LLC

8904 Dorrington Avenue

West Hollywood, CA 90048-1711 USA

Można także tutaj skierować prośby o autograf. Na wiadomość zwrotną wraz z autografem, należy czekać do około 3 miesięcy. 

Znany jest również adres publicysty Alexandra Baker. Jest to High Rise PR, 2592 Hyler Ave, Los Angeles, CA 90041.