Major numer

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2023-02-27 14:53:06
Major telefon

Major dane kontaktowe i numer telefonu infolinii. Adres, numer telefonu e-mail Major dostępny na stronie.

Major dane kontaktowe

Wojciech Suchodolski — białostocki vloger, znany przez współpracę z Krzysztofem Konowiczem (od 2015 roku) - youtuber i streamer znany również jako Konon, Niżarłak i Nibęben. Krzysztof Kononowicz był na ten czas jego współlokatorem i uczestniczył w jego filmach.

Przezwisko Major wywodzi się z faktu  jego częstego zakładania munduru żołnierza radzieckiego, co zapewniło mu przezwisko "Major".  Major założył własny kanał w 2017, gdzie umieszczał dość kontrowersyjne nagrania, np. nocowanie w lesie, odurzanie się rozpuszczalnikiem lub spożywanie przez niego posiłków. O fenomenie jego osoby pisała nawet prasa, jak "Kurier Poranny". Niestety jego kanał z powodu kontrowersyjnych treści ostatecznie został zbanowany za publikowanie nagości.

Numer telefonu do Majora Suchodolskiego 2022

Numer telefonu do Majora Suchodolskiego został nieumyślnie udostępniony na jednym z jego filmików na kanale YouTube. W tym nagraniu podczas pokazywania widzom tylko zakupionego telewizora, na kartce z danymi kontaktowymi właśnie znajdował się numer telefonu Majora

Numer telefonu Majora Suchodolskiego: 577 671 848