KFC numer

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 10:15:36
KFC telefon

Aktualny kontakt KFC dla klientów. Wsparcie telefoniczne Biura Obsługi Klienta KFC dostępne dla klientów i pracowników.

KFC kontakt

Wybranie numer KFC ułatwia uzyskanie pomocy konsultantów, mimo że połączenia telefoniczne nie są obsługiwane całodobowo. Opłata za telefon do KFC jest zgodna z taryfą operatora.

KFC telefon

KFC numer telefonu: +48 713 861 000 lub 801 46 46 46

KFC kontakt telefoniczny poprzez konsultacje telefoniczną jest możliwy jedynie w wybranych godzinach. Jednak obsługa klienta jest prowadzona także w każdej z restauracji.

Kontakt KFC

Kolejnym ze sposobów na skontaktowanie się z obsługą klienta KFC poza telefonicznym, jest skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie KFC. Kontakt poprzez arkusz pozwala złożyć nawet pochwałę lub skargę na pracownika danego oddziału KFC. Istnieje również możliwość przesłania pytania, lub sugestii do Biura Obsługi Klienta KFC.

KFC Dostawa telefon

Nowością w  Polsce, oferowaną przez pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych restaurację KFC ze swoimi lokalami rozrzuconymi po całym świecie jest możliwość zamówienia jedzenia z dostawą do domu. Osoby zamawiające, które doświadczył problemów ze złożonym zamówieniem, mogą złożyć zażalenie do działu KFC Customer Care. Korzystając z KFC kontakt telefon klient restauracji ma możliwość uzyskać pomoc z każdym problemem dotyczącym restauracji, lub jedzenia z niej. Klienci często jednak korzystają z pomocy pracowników lokalnej restauracji, wynika to z faktu, iż na większość pytań są w stanie odpowiedzieć dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu. Warto pamiętać, że połączenia telefoniczne do KFC obsługiwane są jedynie w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.