CHRUPAK numer

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji:
  • Data modyfikacji: 2022-08-09 16:27:53
CHRUPAK telefon

Chrupak jest producentem pieczywa typu skandynawskiego. Chociaż typ pieczywa nie cieszy się popularnością w Polsce, Chrupak odnalazł sposób, jak trafić do kubków smakowych Polaków. Kontakt telefoniczny, numer telefonu, kontakt online

Pieczywo Chrupak

Chrupak to producent charakterystycznego pieczywa typu szwedzkiego wypiekanego metodą ekstruzji, dzięki któremu to właśnie zawdzięcza swój charakterystyczny smak. Pieczywo chrupkie Chrupak powstaje z naturalnego zakwasu za pomocą tradycyjnych metod wypieku, pod czujnym okiem naszych piekarzy z wieloletnim doświadczeniem. Połączenie mąk o wysokim wyciągu, pełnych ziaren oleistych oraz naturalnego zakwasu jest tym, co od samego początku produkcji jest w stanie nadać pieczywu wypiekanemu przez firmę Chrupak niepowtarzalnego charakteru. Chrupak 3 ziarna to tylko jeden z kilku dostępnych typów produktów produkowanych i sprzedawanych przez Chrupaka.

Kontakt z Chrupakiem

Osoby chcące nawiązać kontakt z firma Chrupak mogą to zrobić na kilka różnych sposobów. Pierwszym z nich i jednocześnie najbardziej polecanym jest kontakt na numer telefonu +48 17 222 85 69. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

Opłata za połączenie z biurem obsługi firmy Chrupak

Osoby dzwoniące do producenta pieczywa Chrupak kontakt muszą opłacić. Opłata za połączenie naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora.

Chrupak kontakt online

Dla osób preferujących formę kontaktu drogą Internetową ponad kontakt telefoniczny, firma Chrupak umożliwia kontakt również drogą elektroniczną poprzez wysłanie wiadomości na adres skrzynki pocztowej [email protected] W tym celu konieczne będzie skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce z informacjami kontaktowymi na stronie producenta kosmetyków. Chrupak telefon lub wiadomość na adres mailowy umożliwia również zastąpienie kontaktem poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie producenta pieczywa. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić pole przeznaczone na adres e-mail, na który chce uzyskać odpowiedź oraz imię i nazwisko, które będą wykorzystywane tylko w celu zaadresowania odpowiedzi przez dyrekcję firmy Chrupak.